[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: تعویق مسابقات آسیایی به سود تیم‌های باشگاهی فوتسال شد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: با تعویق مسابقات مقدماتی و نهایی جام ملت‌های فوتسال آسیا، لیگ برتر با شرایط بهتری برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، کنفدراسیون فوتبال آسیا رسماً از تعویق مسابقات فوتسال مقدماتی جام ملت‌های آسیا که قرار بود اواخر مهر برگزار شود و مرحله نهایی این رقابت‌ها که قرار بود اواخر بهمن برگزار شود خبر داد. با تعویق این دو رقابت عملاً فشردگی تقویم فوتسال ایران در سال ۱۴۰۰ از بین رفت.
سید محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در گفت‌وگو با ایسنا در مورد این اتفاق گفت: مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا با فاصله کمی پس از بازگشت ایران از جام جهانی برگزار می‌شد و بازیکنان انگیزه‌ای برای حضور در این مسابقات نداشتند.
وی افزود: با این تعویق فرصت تشکیل تیم زیر ۲۰ سال و جوانگرایی در تیم ملی فراهم شد و فکر می‌کنم اتفاق خوبی رخ داد.
ناظم‌الشریعه ادامه داد: از سوی دیگر برگزاری مرحله مقدماتی و نهایی جام ملت‌های فوتسال درسال ۱۴۰۰ تقویم فوتسال ملی را فشرده کرده بود که با تعویق این رقابت‌ها عملاً این فرصت در اختیار لیگ برتر قرار گرفت تا بازی‌ها با کیفیت و شرایط بهتری برگزار شده و به باشگاه‌ها فشار وارد نشود. سازمان لیگ می‌تواند با یک برنامه‌ریزی مناسب ادامه بازی‌های لیگ را نیز پس از جام جهانی پی بگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی