[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۷
  • دوره جدید

فرمانده کل ارتش: تلاش خوبی برای مردم سیستان و بلوچستان در حال انجام است، روزنامه شیراز نوین

امیر سرلشکر موسوی گفت: ارتشی که با قاطعیت و اقتدار در مقابل دشمن می‌ایستد، طاقت دیدن گریه یک دختربچه را ندارد و فوراً به کمک او می‌شتابد.
به گزارش ایسنا به نقل از ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان و کارکنان گروه ۴۱۱ مهندسی پیامبر اعظم(ص) نیروی زمینی ارتش در بروجرد، گفت: یک ارتشی از اول صبح که وارد کار می‌شود کارش عبادت است و خانواده ارتشی که همراه اوست در این ثواب شریک است و آنها حقیقتاً شایسته بهترین‌ها هستند.
فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: امروز ارتش، ارزش‌ها و خصوصیات خوب و والایی دارد که قابل بیان است و یکی از آنها حضور به موقع در صحنه است. وقتی قرار است پای نظام بایستد و تودهنی به دشمن بزند، حضور پیدا می‌کند و یکی از این صحنه‌ها حضور گسترده کارکنان ارتش و خانواده‌های آنان در انتخابات ریاست جمهوری بود که قریب به ۷۸ درصد در این اقدام ارزشمند شرکت کردند.
امیر سرلشکر موسوی، ارتش را مصداق بارز اشداء علی الکفار و رحماء بینهم دانست و گفت: ارتشی که با قاطعیت و اقتدار در مقابل دشمن می‌ایستد، طاقت دیدن گریه یک دختر بچه را ندارد و فوراً به کمک او می‌شتابد و امروز بحمدالله با برنامه ریزی و همت فرماندهان و کارکنان خدوم ارتش، تلاش خوبی برای رفع دغدغه‌های مردم سیستان و بلوچستان در حال 
انجام است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی