[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

کشف مشترک ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس و مشهد، 202 کیلو تریاک کشف و 8 نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند. سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، روز جمعه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مشهد با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند تعدادی قاچاقچی با 2 دستگاه خودرو قصد انتقال یک محموله تریاک را از عسلویه به شیراز دارند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان «فیروزآباد» پس از هماهنگی با مقام قضائی به محور «عسلویه- شیراز» اعزام شده و در یک عملیات ضربتی موفق شدند 2 دستگاه پژو پارس متعلق به قاچاقچیان را با اقدامات فنی و تخصصی توقیف کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از این خودروها 202 کیلو تریاک کشف شد، گفت: در این خصوص 8 قاچاقچی نیز دستگیر شدند.
سردار «حبیبی» با اشاره به اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، از مردم خواست با افزایش همکاری خود با پلیس، سوداگران مرگ را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی