[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

برگزاری مسابقات دوچرخه سواری کشوری در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

مسابقات آزاد دوچرخه سواری کورس استقامت جاده با حضور۵ استان به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان فارس در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌هیئت دوچرخه سواری فارس، رئیس هیئت دوچرخه سواری استان در خصوص جزییات این مسابقات، گفت: این مسابقات در سه رده سنی پیشکسوتان، بزرگ‌سالان و جوانان با حضور ۶۱ ورزشکار از استان‌های فارس، اصفهان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان برگزار شد.
محمدجواد کشاورز افزود: این مسابقات به طول ۸۰کیلومتر در مسیر رفت و برگشت از شیراز به سمت مهارلو برگزار شد و ‌در نهایت در رده سنی پیشکسوتان به ترتیب آقایان محمود قناعت پیشه از جهرم، مسعود حاجی مهدی حجه فروش از اصفهان و مسعود جمیل زاده از شیراز رتبه اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند.
او خاطرنشان کرد: همچنین در رده سنی بزرگسالان آقایان مهدی بخشی نژاد از داراب، فرشید صلاحیان از کازرون و محمدعلی مرادیان از داراب نیز عنوان اول تا سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.
به گفته رئیس هیئت دوچرخه سواری فارس، در رده سنی جوانان هم آقایان فاضل پیامی ‌از اوز، محمدمهدی محمدی از داراب و حسین سینایی از جهرم سکوهای مربوطه را از آن خود کنند.
کشاورز ضمن تقدیر از اداره کل ورزش و جوانان فارس، فرمانداری شیراز، اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، سازمان فرهنگی شهرداری شیراز، سازمان آتش نشانی شیراز و تیم امدادگران هلال احمر شیراز که با آمبولانس و تجهیزات کامل در مسابقات حضور داشتند، عنوان کرد: اگرچه مسابقات دوچرخه سواری در رده یک گروه بندی کرونایی و بی‌خطر وجود دارد اما این مسابقات با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد.
بنابراین گزارش، در پایان این مسابقه با حضور مسئولین به نفرات برتر جوایز نقدی، حکم و مدال قهرمانی تقدیم شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی