[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

انجام فوتبال پاک نیازمند نظارت ویژه است، روزنامه شیراز نوین

بازیکن اسبق پرسپولیس مدعی است صحبت‌ها و حواشی چند وقت اخیر تنها در راستای برهم زدن تمرکز پرسپولیس بوده است.
 مهرزاد معدنچی هافبک اسبق تیم ملی و پرسپولیس که اکنون در کادرفنی فجرشهیدسپاسی در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل شانس صعود به لیگ برتر را دارد، مدعی است که تیمش قادر خواهد بود در صورتی که دو هفته پایانی در سلامت برگزار شود به لیگ برتر صعود کند.
معدنچی درباره بازی امروز پرسپولیس مقابل آلومینیوم می‌گوید:آلومینیوم سال اولی است که در لیگ حضور دارد و توانسته نتایج قابل قبولی را بگیرد. پرسپولیس به طور حتم کار سختی در برابر این تیم دارد اما کلید قهرمانی این تیم در این فصل پیروزی در برابر آلومینیوم خواهد بود که ان‌شاالله این اتفاق رقم خواهد خورد.
معدنچی در خصوص حواشی به وجود آمده در هفته‌های اخیر علیه پرسپولیس گفت: یکی از حربه‌هایی که می‌شود یک تیم را خراب کرد و آن را به حاشیه برد این است که در مورد داوری صحبت کنند. در ایران که پا را فراتر گذاشته‌اند و آن را به وزیر هم ربط می‌دهند. باید قبول کنید که پرسپولیس شرایط خوبی دارد و نه تنها بهترین تیم ایران است بلکه یکی از برترین تیم‌های آسیا است. شما حریف پرسپولیس در زمین نمی‌شوید و باید دست به این کارها بزنید. معلوم است که برای فرار از کم کاری خود موفقیت‌های این تیم را به دولت و وزیر ربط می‌دهید.
وی ادامه داد:پرسپولیس فوتبال بازی می‌کند شما زورتان به این تیم نمی‌رسد پس باید حاشیه درست کنید. از کادرفنی تا بازیکنانی که در این تیم بازی می‌کنند افراد بزرگ و توانمندی هستند و نمی‌گذارند این حواشی اثر‌گذار باشد و در نتیجه ثمره آن موفقیت این تیم است. حالا که پرسپولیس در رقابت تنگاتنگی با سپاهان قرار دارد هر کاری می‌کنند تا این تیم قهرمان نشود. با شناختی که من از یحیی گل محمدی، افشین پیروانی، کریم باقری و حتی سید جلال دارم مطمئن باشید آن‌ها نمی‌گذارند حاشیه‌ها دردسر درست کند و پرسپولیس برای پنجمین سال متوالی قهرمان لیگ می‌شود.
معدنچی درباره برد تیمش (فجرشهیدسپاسی) برابر هوادار که باعث صدرنشینی آن‌ها در فاصله دو هفته پایانی لیگ دسته اول شده می‌گوید: ما عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و به دو گل هم رسیدیم. 
در دقایق پایانی ما را به خوبی تحت فشار گذاشتند اما خدا را شکر توانستیم 3 امتیاز ارزشمند را در این بازی کسب کنیم. بازیکنان باید بدانند در چه جایگاهی قرار دارند، آن‌ها زحمات زیادی کشیده‌اند و هنوز هیچ چیز تمام نشده و ما تا لیگ برتری شدن 2 فینال سخت دیگر را پیش روی خود داریم و امیدوار هستم بتوانیم بعد از مدت‌ها شهر شیراز را در لیگ برتر صاحب نماینده کنیم. خیلی از تیم‌ها هستند که پاک بازی می‌کنند. در این فصل که در فجر حضور داشتم به خوبی این موضوع را دیده‌ام. امیدوارم حالا که به هفته‌های پایانی لیگ نزدیک می‌شویم کارگروه ویژه‌ای برای دو هفته پایانی در نظر بگیرند تا حق کسی ضایع نشود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی