[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

منسجم و یکدل، برای صعود می‌جنگیم، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - شیرازنوین 
تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی شیراز امروز در حالی هفته ماقبل پایانی لیگ دسته اول را برگزار خواهد کرد که در ایدئال‌ترین شرایط ممکن برای صعود قرار دارد. آن‌ها هفته گذشته موفق شدند هوادار صدرنشین را در زمینش شکست دهند و حالا تمام سرنوشت در دستان خودشان قرار دارد.
کاپیتان گرگانی فجری‌ها در این ارتباط به شیراز نوین گفت: سه امتیاز بازی قبلی اهمیت بسیار زیادی داشت و با وجود همه مشکلاتی که در جریان بازی به وجود آمد، توانستیم پیروز شویم و به صدر جدول برسیم. کار راحتی هم نبود و با تلاش شبانه روزی بچه‌ها رقم خورد. هدف ما نزدیک‌تر شدن به هدف بود اما هنوز به آن نرسیده‌ایم.
حمید نعمتی افزود:در مقابل هوادار دو بر صفر جلو بودیم که برق استادیوم رفت. انتظار ما این بود که مسئولان فدراسیون برای دیدار مهمی ‌چون این مسابقه، تمهیدات لازم را اندیشیده باشند اما متأسفانه شاهد سهل‌انگاری‌هایی بودیم که ممکن بود سرنوشت تیم‌ها را تغییر دهد. امیدوارم در دو هفته پایانی نظارت بهتری روی مسابقات وجود داشته باشد. ما هم رقبای بعدی را آنالیز کرده‌ایم و همه به این موضوع واقفند که تا پایان کار باید تمام تلاششان را انجام دهند تا بتوانیم دل مردم شیراز و هواداران خونگرم فجر را شاد کنیم.
این‌هافبک میانی 33 ساله، انسجام و همدلی را رمز موفقیت تیمش در مسابقات این فصل عنوان کرد و گفت: از بالاترین رکن مجموعه فجرشهیدسپاسی تا کوچک‌ترین عضو، تمام تلاششان را کردند تا تیم بهترین نتایج را بگیرد. باید از مدیریت مجموعه، سردار بوعلی فرمانده سپاه استان و همچنین جناب سرهنگ فلاح تشکر کنیم که باعث شدند این انسجام شکل بگیرد. همچنین کادر فنی ما متشکل از نام‌های بزرگ، فوتبالی و با بار فنی بالا بود. آقایان کلانتری، معدنچی، مطوری، جعفری و هماهمی، همگی از چهره‌های شاخص فوتبالی هستند که در این موفقیت‌ها نقش ویژه‌ای داشتند. 
نعمتی ادامه داد: مشکلاتی که در سال‌های گذشته گریبانگیر تیم فجر بود، امسال وجود نداشت. البته کم و کاستی که همیشه و در هر مجموعه‌ای وجود دارد اما خدا را شکر بچه‌ها به درک بالایی از این موضوعات رسیده بودند و تمرکزشان را روی هدف گذاشتند. ما یک مجموعه با تعداد زیادی بازیکن جوان هستیم که بعضی‌هایشان اول تجربه حضورشان در لیگ یک بود. این بچه‌ها توانستند جواب اعتماد سرمربی را بدهند و با تلاشی که کردند توانستیم این جایگاه را به دست بیاوریم و امیدوارم بتوانیم آن را حفظ کنیم.
بازیکن شش گله فجرشهیدسپاسی، متولد شهر گرگان است و در تیم‌هایی چون شموشک نوشهر، نفت مسجدسلیمان، شاهین بوشهر، آلومینیوم اراک، مس رفسنجان، نساجی مازندران، اتکا گلستان و فولاد یزد سابقه بازی دارد. او 13 سال در لیگ یک بازی کرده و شاید بتوان او را با سابقه‌ترین بازیکن این لیگ در بین تمامی ‌بازیکنان حاضر در مسابقات نامید. نعمتی در سه تیمی‌که توانسته‌اند از لیگ یک به لیگ برتر صعود کنند، سابقه عضویت داشته اما هرگز در لیگ برتر به میدان نرفته و امیدوار است بتواند با پیراهن فجرشهیدسپاسی به این هدف برسد.
نعمتی در پایان گفت: از تمام مجموعه فجرشهیدسپاسی و هواداران خوب و خونگرمی‌که همیشه کنار ما بوده‌اند تشکر می‌کنم. متأسفانه امسال نتوانستیم از حمایت آن‌ها در استادیوم برخوردار باشیم اما امیدوارم این بستر در فصل آینده فراهم شود و بتوانیم در لیگ برتر، تماشاگرانمان را روی سکوها ببینیم. مردم شیراز مطمئن باشند که برای رسیدن به لیگ برتر تمام توانمان را می‌گذاریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی