[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

ابقای آزمون و طارمی؛ به سود تیم ملی ، روزنامه شیراز نوین

تیم‌های باشگاهی زوج خط حمله تیم ملی در فصل جدید تغییر نخواهد کرد. بدین معنی که سردار آزمون در فصل آتی هم برای زنیت بازی خواهد کرد و مهدی طارمی ‌هم برای پورتو به میدان خواهد رفت. 
سردار آزمون یک فصل دیگر با تیم زنیت قرارداد دارد و در حالی که اخبار همانند سال‌های گذشته پیرامون حضور او در تیم‌های مطرح اروپایی وجود داشت سماک سرمربی تیم زنیت فاش کرد پیشنهادی که باشگاه را راضی به صدور رضایتنامه سردار آزمون کند به دستش نرسیده و او فصل آینده هم برای زنیت بازی خواهد کرد به‌خصوص که یک فصل دیگر نسبت به تیم تعهد دارد. خبرهای رسیده از اردوی تیم زنیت حاکی از آن است باشگاه درصدد تلاش برای تمدید قرارداد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است و البته سردار آزمون هم بی میل نیست همانند سال‌های گذشته و از بدو حضور در فوتبال اروپا به بازی در فوتبال روسیه ادامه دهد، به‌خصوص که دستمزد خوبی از تیم زنیت می‌گیرد و از سویی در فصل پیش رو هم حضور در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه خواهد کرد. 
عدم جدایی مهدی طارمی ‌از تیم پورتو هم مشخص بود به این خاطر که او سه فصل دیگر با تیم پرتغالی قرارداد دارد و پورتو پیش‌تر اعلام کرده بود در فصل پیش رو برنامه‌ای برای فروش مهدی طارمی ‌ندارد. تغییر تیم از سوی سردار آزمون و مهدی طارمی ‌در آستانه حضور تیم ملی در بازی‌های مقدماتی جام جهانی می‌توانست چالش برانگیز باشد به‌خصوص که این دو بازیکن در صورت حضور در یک تیم جدید نیاز به زمان داشتند که خود را با شرایط جدید هماهنگ کنند و این موضوع حتی می‌توانست منجر به نیمکت نشینی آن‌ها در هفته‌های ابتدایی شود و این به ضرر تیم ملی تمام شود اما اکنون آن‌ها در تیم‌های سابق خود به میدان خواهند رفت و خوشبختانه هم سردار آزمون دارای جایگاه ثابتی است و هم مهدی طارمی. 
مهدی طارمی ‌و سردار آزمون در فصل گذشته 35 گل مشترکاً در لیگ‌های برتر پرتغال و روسیه به ثمر رساندند که این آمار قابل توجهی است و نشان می‌دهد تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 از خط حمله خوبی برخوردار است؛ همان طور که در بازی‌های منامه با گل‌های سرنوشت ساز این دو مهاجم همه 12 امتیاز ممکن را به دست آورد و به عنوان تیم نخست و با اقتدار به دور نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 صعود کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی