[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

تبریک استاندار به فجری‌ها ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس طی پیامی بُرد غرورآفرین  سه بر صفر تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز مقابل شاهین بوشهر را تبریک گفت و با اشاره به نقش این پیروزی در تداوم صدرنشینی این تیم در لیگ دسته یک افزود: این پیروزی کام جانِ مردمِ ورزش دوستِ فارس را شیرین و شیرین‌تر کرد.
به گزارش ایرنا، عنایت‌الله رحیمی در این پیام که سه‌شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، اعلام کرد: ورزشکاران و فوتبالیست‌های عزیز تیم فجرشهیدسپاسی، با سلام و آرزوی توفیق؛ علاقه داشتم از نزدیک شاهد بازی زیبا و پیروزی غرورآفرینِ شما باشم که به دلیل مأموریتِ تهران، موفق نشدم در کنار شما باشم، منتظر خبرهای خوب و خوشحال کننده شما بودم.
وی در ادامه پیامش آورده است: مبارک باد این پیروزی سرنوشت‌ساز، درود بر بازیکنان غیرتمند و نقش‌آفرینانِ این کامیابیِ عزت آفرین، از همه دست‌اندرکاران ارجمند، تقدیر و تشکر می نمایم، ان‌شاالله در جشن  راهیابی و پیروزی به لیگ برتر، قدردان زحماتتان باشم.
تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز شامگاه دوشنبه از هفته سی‌وسوم رقابت‌های فوتبال دسته یک جام آزادگان در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه سه بر صفر تیم شاهین بوشهر را شکست داد و گامی بزرگ برای صعود به لیگ برتر برداشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی