[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

هنوز یک خاکریز دیگر باقی مانده است، روزنامه شیراز نوین

 سرمربی فجرشهیدسپاسی گفت که صعود به لیگ برتر هنوز قطعی نشده و بازیکنانش برای مسجل شدن صعود، باید یک هفته دیگر تلاش و یک خاکریز دیگر را فتح کنند.
علی اصغر کلانتری شامگاه دوشنبه ۲۱ تیر پس از پیروزی قاطع برابر نماینده بوشهر که فجر را در آستانه صعود به لیگ برتر قرار داد در جمع خبرنگاران گفت: اول و آخر همه چیز، شاکر خداوند هستیم که همیشه نگاه خوبی به مجموعه پاک و صادق تیم فجرشهیدسپاسی دارد، تیمی که سالم و بدون حاشیه کار می‌کند و هیچ امتیازی را با رفتارهای غیرفوتبالی به دست نیاورده است. من این پیروزی را به روح شهید سپاسی تقدیم می‌کنم که ایمان داریم همیشه با ماست و در روزهای حساس یاری‌مان می‌دهد.
کلانتری گفت: هر چه خصوصیت خوب سراغ دارید را می‌توانید در بازیکنان این فصل فجرسپاسی پیدا کنید، نسلی هستند که تا ابد در تاریخ ماندگار خواهند شد. معرفت، شرافت، انسانیت، اخلاق و همدلی در تک تک نفرات تیم موج می‌زند و دست یکایک آن‌ها را می‌بوسم. تلاش زیادی کردیم که به اینجا برسیم و حالا یک خاکریز دیگر مانده که با فتح آن راهی لیگ برتر شویم.
وی در خصوص نکات فنی این مسابقه نیز گفت: من ۵ بازی شاهین را هر کدام دو بار تماشا کردم تا از نقاط ضعف و قوتشان آگاه شوم. می دانستیم آن‌ها فقط یک شیوه بازی دارند و در این بازی هم با همان شیوه بازی کردند. ما دو جلسه تمرینی‌مان را به همین موضوع اختصاص دادیم و توانستیم روی همان نقاط ضعفی که تشخیص داده بودیم به گل برسیم. از طرف دیگر، هیچ فرصتی هم به حریف ندادیم به جز یکی دو ضربه که دروازه‌بان ما به راحتی آن‌ها را مهار کرد.
سرمربی تیم فجرشهیدسپاسی شیراز در پایان گفت: بچه‌های ما امشب تا صبح خوشحالی می‌کنند و از فردا کارشان را برای بازی مقابل گل ریحان شروع خواهند کرد. این بازی به هیچ عنوان ساده نخواهد بود و تمام مجموعه استان، بازیکنان و کادر فنی باید توجه داشته باشند که هنوز یک دیدار دیگر باقی مانده تا تحقق خواسته هواداران. مسئولانی هم که هنوز پای کار نیامده‌اند بدانند هنوز برای کمک به این تیم دیر نشده. هر کاری از دستشان بر می‌آید انجام دهند تا صعود شیراز به لیگ برتر قطعی شود.
به گزارش ایسنا، تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی شیراز در هفته پایانی رقابت‌ها روز دوشنبه ۲۸ تیرماه در شهر کرج به مصاف گل ریحان البرز خواهد رفت. گل ریحان به عنوان ضعیف‌ترین تیم رقابت‌ها، چند هفته است که به لیگ دسته دوم سقوط کرده و فجرشهیدسپاسی برای صعود به لیگ برتر، به پیروزی برابر این تیم احتیاج دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی