[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

خودکشی نافرجام در ارسنجان ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان «ارسنجان» گفت: حضور و اقدام مشاوره‌ای به موقع پلیس، مانع از خودکشی یک مرد سالمند و باعث بازگشت وی به زندگی شد. 
سرهنگ «محمد‌علی فرهادی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر اقدام به خودکشی یک فرد سالمند در یکی از محلات این شهرستان، بلافاصله مأموران انتظامی و مشاوران پلیس ارسنجان به محل اعزام شدند. وی افزود: مأموران انتظامی با حضور و اقدام سریع و فداکارانه و همچنین با ارائه مشاوره و صحبت با وی باعث شدند این مرد 62ساله که قصد داشت خود را از بالای یک ساختمان به پایین پرتاب و خودکشی کند، از تصمیم خود منصرف شود و به زندگی بازگردد.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان ضمن تقدیر و تشکر از اقدام به موقع و سریع مأموران انتظامی در راستای نجات جان این شهروند، خاطرنشان کرد: یأس و ناامیدی نسبت به آینده، نداشتن اعتماد به نفس در مبارزه با مشکلات زندگی و یک تصمیم آنی باعث بروز چنین مشکلاتی در سطح جامعه می‌شود که مشاوران پلیس در مقرهای انتظامی در هر ساعت از شبانه روز آمادگی ارائه خدمات مشاوره ای و رفع مشکلات شخصی و خانوادگی شهروندان را دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی