[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

برگزاری همزمان انتخابات کمیته انضباط کار و کمیته طبقه‌بندی و ارزشیابی مشاغل در آبفا شیراز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز در انتخابات همزمان کمیته انضباط کار و نیز کمیته طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل که از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ برگزار شد، نماینده سرپرستان و نماینده کارکنان هر دو کمیته با حضور حداکثری کارکنان شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز برگزیده شدند. با توجه به الزامات قانونی، می‌بایست ترکیب برخی اعضای دو کمیته با انتخاب کارکنان شرکت آب و فاضلاب انجام شود که در این راستا این انتخابات صورت گرفت.
برگزاری این دو انتخابات در ساختمان ستادی به صورت ثابت و در تمامی مناطق، تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب و نیز ساختمان تله متری شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز با دو صندوق سیار انجام شد.
 پس از پایان رأی گیری در انتخابات مذکور، مسعود امینی نژاد به عنوان نماینده سرپرستان و مجتبی جوانمردی و علی نوروزی به عنوان نماینده کارکنان کمیته انضباط کار انتخاب گردیدند.
همچنین در انتخابات کمیته طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل سهیل بیژنی و محمد مختاری به عنوان نماینده سرپرستان و وحید احکامی، راضیه اله ربی و محسن عبداللهی به عنوان نماینده کارکنان برگزیده شدند. گفتنی است برگزاری این انتخابات به صورت‌ حضوری با اخذ مجوز از اداره کار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مرتبط با ویروس کرونا و با همت معاونت منابع انسانی و تحقیقات و نیز واحد امور کارکنان و رفاه امور انجام گرفت. نظارت بر برگزاری این دوره از انتخابات را واحد حراست و امور محرمانه بر عهده داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی