[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

طرح موزاییکی فجری‌ها و خطای هزینه هدر رفته!، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین- روز دوشنبه روی صندلی‌های طبقه دوم ورزشگاه پارس، طرح موزاییکی بزرگی در حمایت از تیم فجرشهید سپاسی دیده می‌شد که بر خلاف انتظار، طرح جالبی نبود و چنگی به دل نمی‌زد.
اجرا کنندگان این طرح، برخی عوامل باشگاه و همچنین برخی هواداران متعصب و خونگرم این تیم بودند که ساعت‌ها وقت و انرژی در جهت ایجاد نمایی جذاب برای حاضران در ورزشگاه و بینندگان تلویزیونی صرف کرده بودند. تلاشی ستودنی و تحسین برانگیز که احتمالاً چند میلیونی هم هزینه روی دست باشگاه گذاشته بود. اما سؤال اینجاست که وقتی نتیجه کار به هیچ عنوان مطلوب از آب در نیامده، چرا همچنان اصرار بر حفظ آن داریم؟ این طرح موزاییکی علاوه بر اینکه ظاهر ناخوشایندی داشت، حتی دارای غلط املایی عجیبی بود که مشخص نیست چطور از فیلتر نظارتی باشگاه رد شده و مجوز اجرا گرفته بود!
اصطلاح «خطای هزینه هدر رفته» به اشتباهاتی اینچنینی اطلاق می‌شود که در آن‌ها وقت، هزینه و یا انرژی زیادی را صرف کرده‌ایم و با وجود اینکه نتیجه کار مطلوب نیست، نمی‌خواهیم اشتباه خود را پذیرفته و جلوی ضرر را از یک جایی بگیریم. این در حالیست که اگر نظارت درست و تشخیص به موقعی وجود داشت، پیش از عکس‌برداری و فیلم‌برداری از این سوژه و ارسال به برخی رسانه‌ها، باید این طرح جمع می‌شد و سکوها به حالت قبلی خود بازمی‌گشت. بله، شاید هزینه، وقت و انرژیِ صرف شده، هدر می‌رفت اما دست کم دیگر شاهد این نمای ناخوشایند نبودیم و البته دستمایه شوخی و خنده صفحات مجازی هم قرار نمی‌گرفتیم!
عزیزانی که به نیت خدمت‌رسانی به مجموعه باشگاه محبوب فجرشهید سپاسی اقدام به این تلاش چندین ساعته کردند، قطعاً به مرور زمان با استفاده از تجربه طراحان کاربلد و نظارت دقیق باشگاه، طرح هایی جذاب برای رقابت‌های فصل آینده(ان‌شاالله در لیگ برتر) ارائه خواهند کرد اما داستان دوشنبه شب، باید تجربه‌ای گرانبها برای آن‌ها باشد که دیگر دچار این خطای مرسوم نشده و در پذیرش اشتباه و جلوگیری از زیان بیشتر، زمان را از دست ندهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی