[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

کاپیتان تیم فجر: انتظار داریم از بازیکنان تقدیر شایسته‌ای شود، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان تیم فجر شهیدسپاسی شیراز با اشاره به ‌اینکه بازیکنان ما در یک فصل بسیار سخت و در سرما و گرما با جان و دل بازی کردند، گفت: انتظار داریم از تمام بازیکنان به دلیل ‌اینکه به‌جز فوتبال منبع در آمد دیگری ندارند در پایان از آن‌ها تقدیر شایسته‌ای شود.
به گزارش خبرنگار ‌ایرنا‌، حمید نعمتی روز جمعه به اتفاق کادر فنی و دیگر بازیکنان در دیدار با استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان و فرمانده لشکر ۱۹ فجر، افزود: تا ‌اینجا که در صدر جدول قرار گرفتیم ‌این اتفاق نمی‌افتاد مگر با حمایت همه ‌این عزیزان به ویژه سردار بوعلی، کادر فنی و دیگر دست‌اندرکاران باشگاه که از ابتدا در کنارمان بودند.
وی اضافه کرد: خدا را شاکریم نام ‌این تیم به نام یک شهید بزرگوار است و امیدواریم راه او را در مسیر زندگی ورزشی خود قرار دهیم.
نعمتی افزود: تیم فجر یکی از اخلاق مدارترین تیم‌ها در لیگ دسته یک است که بدون هیچ حاشیه و مشکلی توانستیم در یک دوره بازی سخت در صدر جدول قرار گیریم.
بازیکن تیم فجر ادامه داد: هنوز کار ما برای صعود به لیگ برتر تمام نشده و یک بازی دیگر با گل ریحان در کرج داریم و امیدواریم ‌این  بازی را هم با پیروزی پشت سربگذاریم تا پس از هشت سال به انتظار هواداران فوتبال در فارس و با قهرمانی در لیگ دسته یک پایان دهیم.
وی تأکید کرد: بابت ‌این هدیه‌ای که به مردم فارس دادیم انتظار داریم در شیراز یک جشن بزرگ برگزار شود و به پاس زحمت‌های بازیکنان از آن‌ها تقدیر ویژه صورت گیرد.
استاندار فارس نیز در ‌این دیدار از کار بزرگی که بازیکنان فجر انجام دادند تشکر کرد و افزود:‌ این پیروزی بزرگ را به شما و علاقه‌مندان به فوتبال تبریک می‌گویم.
عنایت‌الله رحیمی ادامه داد : قطعاً در شیراز جشن بزرگی بر پا خواهیم کرد و در بازی آخر هم در کرج در کنار شما خواهم بود.
فرمانده لشکر ۱۹ فجر هم گفت: از ابتدای لیگ گفته بودم که با همت شما بازیکنان و حمایت استاندار فارس، نمایندگان مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان در پایان، جشن صعود خواهیم گرفت.
سردار یدالله  بوعلی افزود: یک گام دیگر تا صعود به لیگ برتر فاصله داریم و اطمینان دارم بازیکنان تیم همان‌گونه که در تمام بازی‌ها با قدرت و تعصب بازی کردند، در بازی آخر هم ‌این اتفاق می‌افتد و تیم به لیگ برتر صعود خواهد کرد.
تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز شامگاه دوشنبه از هفته سی‌وسوم رقابت‌های فوتبال دسته یک جام آزادگان در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه سه بر صفر تیم شاهین بوشهر را شکست داد و گامی بزرگ برای صعود به لیگ برتر برداشت.
این تیم در هفته آخر ‌این رقابت‌ها با تیم گل ریحان البرز دیدار دارد که با توجه به سقوط تیم گل ریحان و نتایج ضعیف آن در لیگ دسته یک، احتمال پیروزی تیم فجر شهیدسپاسی برابر‌ این تیم زیاد است و در ‌این صورت، فجر سپاسی به لیگ برتر صعود خواهد کرد.
در پایان هفته سی‌وسوم، تیم فجر شهیدسپاسی، هوادار و بادران تهران  با ۵۷ امتیاز به ترتیب با تفاضل گل زده به اضافه ۱۷،  ۱۵ و ۱۲ در رده اول تا سوم قرار گرفتند و باید برای مشخص شدن ۲ تیم برتر و صعودکننده به لیگ برتر تا پایان هفته سی‌وچهارم و به اتمام رسیدن رقابت‌های ‌این فصل لیگ دسته یک صبر کرد.
تیم‌های شاهین بوشهر و مس کرمان هم که مدعی صعود بودند با شکست مقابل فجر و هوادار تهران دیگر شانسی برای صعود ندارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی