[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

آماده‌باش اورژانس در فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس پیرو هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، از آمادگی اورژانس ۱۱۵ این استان برای مقابله با حوادث ناشی از وقوع بارندگی و سیلاب خبر داد و گفت: ۲۱۰ پایگاه زمینی، ۵ واحد عملیاتی اورژانس هوایی و سه دستگاه اتوبوس آمبولانس در حالت آماده‌باش کامل قرار دارند.
دکتر محمدجواد مرادیان با اشاره به آماده‌باش اورژانس ۱۱۵ برای مقابله با هرگونه حادثه ناشی از وقوع بارندگی و جاری شدن سیلاب طی روزهای آینده در استان، گفت: به تمام مراکز پیام و اورژانس نیز تأکید شده که در حال آماده باش کامل باشند. مرادیان از تأمین تجهیزات، دارو و سوخت برای قطع احتمالی راه و برق خبر داد و گفت: تمامی پیش بینی‌های لازم برای کنترل ورود آب به ویژه برای بیمارستان‌هایی که در مسیل هستند، شده است.
رئیس اورژانس استان فارس اضافه کرد: بیش از ۴۰ دستگاه آمبولانس اورژانس در مناطق جنوب و جنوب شرقی استان به ویژه شهرستان‌های لار، لامرد، اوز، خنج، داراب، زرین دشت، جهرم، قیروکارزین و فیروزآباد که در خطر سیلابی شدن قرار دارند، پیش بینی شده و برای پوشش حوادث احتمالی آماده خدمات‌رسانی هستند.
او به مردم توصیه کرد تا از اسکان در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها جداً خودداری کنند.
هواشناسی استان فارس طی اطلاعیه‌ای درباره وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق، اصابت صاعقه و تگرگ در مناطق جنوبی استان هشدار داده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی