[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

دختر حساب مادر را خالی کرد، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس فتا استان از کشف یک پرونده برداشت غیر‌مجاز از حساب بانکی مادر توسط دختر نوجوانش خبر داد. سرهنگ «حشمت سلیمانی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با مراجعه خانمی 37ساله به پلیس فتا مبنی بر اینکه مدتی است در چند مرحله از حساب وی مبلغ 50میلیون ریال توسط شخصی ناشناس برداشت شده است، رسیدگی به این موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: با بررسی‌های به عمل‌ آمده در روند رسیدگی به پرونده اقدامات لازم توسط کارشناسان پلیس ‌فتا برای ردیابی وجوه برداشت شده صورت پذیرفت که مشخص شد تمامی مبالغ صرف خرید اکانت‌های بازی‌ آنلاین شده است. رئیس پلیس فتا استان افزود: کارشناسان با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند متهم 14ساله که دختر شاکی بود را شناسایی کنند و آن را به پلیس فتا انتقال دهند.
سرهنگ «سلیمانی» با توجه به اینکه پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا ارجاع داده شد، خاطرنشان کرد: والدین نظارت بیشتری در خصوص عملکرد فرزندان خود در فضای مجازی داشته باشند و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای ‌مجازی یا پیام‌رسان‌های‌‌ موبایلی موضوع را از طریق سایت پلیس‌ فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir (بخش ارتباطات مردمی) یا با شماره تماس 096380 گزارش کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی