[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

دانشجوی شیرازی مصمم به تکرار رکوردشکنی پاورلیفتینگ دنیا، روزنامه شیراز نوین

محمد رئیسی این روزها درحال آماده‌سازی برای حضور در مسابقات بین‌المللی است.
دانشجوی ورزشکار دانشگاه پیام نور شیراز این روزها در حال آماده‌سازی برای حضور قدرتمند در مسابقات حرفه‌ای پاورلیفتینگ جهان است.
به گزارش روابط عمومی‌دانشگاه پیام نور استان فارس، شیوع کرونا موجب شد تا محمدرئیسی جوان ورزشکار استان فارسی 2 سال از مسابقات جهانی دور باشد.
او امیدوار است امسال مشکلی از نظر روادید برای حضور در مسابقات حرفه‌ای جهان در روسیه و همچنین مسابقات حرفه‌ای‌های جهان در اسفندماه در آمریکا نداشته باشد.
این ورزشکار شیرازی اظهار داشت: در سال 2019 با وجود اینکه در رده سنی  جوانان بودم، با 22 سال سن عنوان جوان‌ترین ورزشکار حرفه‌ای تاریخ پاورلیفتینگ را ثبت کردم و موفق شدم در دسته 82.5 رکورد اسکوات تاریخ  رده جوانان و بزرگ‌سال جهان را نیز به نام ایران ثبت نمایم. این تنها رکورد تاریخی این رشته است که به نام یک ایرانی ثبت شده است.
این دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه پیام نور شیراز، اکنون تنها ایرانی است که امسال در مسابقات حرفه‌ای‌های جهان پاورلیفتینگ شرکت می‌کند. او مصمم و محکم‌تر از قبل با ورود به رده بزرگ‌سال آماده رقابت با ورزشکاران بزرگ دنیاست.
رئیسی ابراز امیدواری کرد با دعای خیر پدرومادر و هم استانی‌های ورزش دوست، امسال نیز بتواند پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ‌را در سطح جهان برافراشته نماید و رکورد جدیدی از خود برجای بگذارد.
مسابقات پاورلیفتینگ حرفه‌ای جهان آذرماه در کشور روسیه و مسابقات حرفه‌ای پاورلیفتینگ اسفندماه درشهر سن دیگو کالیفرنیا در آمریکا برگزار خواهد شد که در این مسابقات، بهترین‌های سال 2021 دنیا شرکت خواهند داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی