[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۷
  • دوره جدید

دام‌پروری‌ها جان گرفتند ، روزنامه شیراز نوین

معاون جهاد کشاورزی فارس: 
بارگذاری سهمیه نهاده‌های دامی واحدهای نیمه‌صنعتی اعلام شد
دام‌پروری‌ها جان گرفتند 

اختصاص نهاده‌های دامی شامل جو، ذرت و کنجاله سویا
برای کمک به صنعت دام‌پروری 

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: با توجه به خشک‌سالی‌های اخیر و گرانی علوفه جهت تغذیه دام‌های نیمه صنعتی، برای کمک به جامعه مولد صنعت دام پروری استان، نهاده‌های دامی جو، ذرت و کنجاله سویا اختصاص پیدا کرده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، کرامت اله کیومرثی افزود: برای ۷۰۲ نفر بهره بردار گاو شیری نیمه صنعتی و روستایی به ازای هر رأس دام هویت گذاری شده، ۳۰۰ گرم کنجاله سویا، ۱ کیلوگرم جو و ۱/۴ کیلوگرم ذرت از طریق سامانه بازارگاه برای اتحادیه‌های مربوطه تخصیص پیدا کرد و بارگذاری شده است. وی ضمن بیان این مطلب که طی دو سه روز گذشته از طریق سامانه سپند به دامداران با ارسال پیامک اطلاع رسانی شده است، اظهار کرد: مقدار ۶۱۲ تن جو و ۸۵۷ تن ذرت جهت پروار بندان دام‌های سنگین نیز بارگذاری شده که از طریق اتحادیه و تعاونی‌های مربوطه قابل خرید و توزیع خواهد بود. 
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: از این پس جهت شفاف سازی و اطلاع به روز از میزان و توزیع نهاده‌های دامی در تمام نقاط استان پهناور فارس از طریق پرتال این سازمان اطلاع رسانی 
خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی