[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

توزیع گوشت قربانی در بین نیازمندان، روزنامه شیراز نوین

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع)شیراز گفت: با تلاش بیش از ۱۰۰ گروه جهادی بسیجیان شرق شیراز ۲۱۷ رأس گوسفند قربانی و در بین افراد نیازمند توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، دکتر حمید دهقان فر ضمن تبریک دهه امامت و ولایت، عید قربان را رهایی نفس از بلیات خواند و با اشاره به حادثه بزرگ غدیر گفت: امیرالمؤمنین در ۲۵ سال خانه نشینی فقط ۵ سال توانست حکومت کند؛ چراکه مردم پذیرش عدالت محض در آن جامعه خفقان و جهالت عرب را نداشتند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، در ادامه ضمن اشاره به غول‌های رسانه ای جهان با عنوان امپریالیسم رسانه ای که چتر حمایتی خود را در منطقه غرب آسیا گسترانیده اند، گفت: این غول‌های رسانه ای تمام تلاششان بر این است تا در جهت حذف واژه امام و رهبر به عنوان پیشوای مسلمانان جهان آن را کمرنگ و بعضاً درصدد حذف آن شبانه روز 
برنامه ریزی می‌کنند.
وی در خصوص حادثه غدیر گفت: جهان متراکم امروز با موضوع فرهنگ جهانی شدن آماده است تا سلاطین زورگو را برای همیشه از صحنه روزگار حذف کند و این مهم با زنده کردن حادثه غدیر اتفاق می‌افتد و اگر غدیر کمرنگ شود، تحقق تمدن نوین اسلامی امکان پذیر نخواهد بود.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، در ادامه گفت: بسیجیان شرق شیراز با بیش از یکصد گروه جهادی و خیران، ۲۱۷ رأس گوسفند را در روز عید قربان و دهه امامت و ولایت قربانی و به افراد نیازمند و حاشیه نشین شهر توزیع کردند.
وی در پایان گفت: گروه‌های جهادی و بسیجیان منطقه شرق شیراز، از تعداد ۲۱۷ رأس گوسفند تعداد ۱۷ رأس گوسفند را به استان خوزستان اختصاص دادند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی