[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

دوران سازندگی منطقه ۲ آغاز شده است، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
شهردار منطقه 2 شیراز خبر از آغاز عملیات اجرایی پارک 4 هکتاری حاشیه خیابان محراب به دشت چنار داد. 
دکتر غلامرضا شهریاری در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه، با بیان اینکه با شناسایی فرصت‌ها در سطح منطقه 2 از آنها در جهت رفاه مردم استفاده خواهیم کرد، افزود: به همه تعهداتی که به مردم داده ایم، پایبند هستیم و با کمک و اعتماد مردم دوران سازندگی شهرداری منطقه 2 آغاز گردیده و مردم منتظر اخبار خوبی باشند.
 برقراری ارتباط با مردم اولویت است
وی افزود: در حدود یک سال پیش که سکان عمران و سازندگی را در این منطقه شیراز در دست گرفتیم و در این مدت برقراری ارتباط با مردم را اولویت کاری قرار دادم. 
چند ماه اول صرف شناسایی فرصت‌ها و نیازهای مردم و اهالی خوب منطقه شد و پس از آن پروژه‌ها بر اساس نیاز مردم تعریف شدند و به مرحله بهره برداری رسیدند.
 تعامل با مردم و یاوران شورا
شهردار منطقه 2 شیراز خبر از برقراری تعامل با اهالی شریف این منطقه و یاوران شورا داد و افزود: با حضور میدانی و گفت و گو با مردم، تعامل بسیار خوبی با اهالی در سطح محلات برقرار شد و توانستیم فرصت‌های خوبی را ایجاد کرده و نیازهای مردم را شناسایی کنیم. در نهایت با شناسایی نیازهای مردم در جهت حل مشکلات، قدم‌های مثبتی برداشته شده است.
دکتر شهریاری در ادامه تصریح کرد: عملیات اجرایی این پارک با اشتیاق و استقبال مردم و کارکنان شهرداری منطقه 2 شیراز آغاز شده و دارای مجموعه‌های رفاهی، تفریحی، ورزشی و... است که تمامی رده‌های سنی را در بر می‌گیرد و به یاری پروردگار ظرف مدت یک سال آینده به بهره برداری 
خواهد رسید.
 تأمین امنیت اصلی‌ترین هدف ماست
این مقام مسئول با ارائه پیشینه ای از این فضای شهری گفت: این زمین چند دهه به حال خود رها شده و با تجمع معتادان و بزهکاران باعث اذیت و آزار مردم می‌شد. به همین دلیل با مالکان اراضی توافقاتی داشتیم و عملیات اجرایی پروژه آغاز گردید. در جوار این پارک مجموعه آپارتمان‌های آپادانا، مدرس، شهرک‌های دشت چنار و... قرار دارد که جمعیتی بالغ بر 70هزار نفر در آنها ساکن هستند.
 انسان‌محوری شعار ماست
شهردار منطقه 2 با بیان اینکه این منطقه در گذشته فاقد امکانات تفریحی و ورزشی بود، اظهار داشت: پس از بهره برداری از این پروژه انسان محور، اهالی خوب این منطقه دیگر نیازی به سفرهای درون شهری به مناطق دیگر برای برخورداری از امکانات تفریحی ندارند. دکتر شهریاری در ادامه بیان داشت: پروردگار را سپاسگزاریم که این فرصت خدمت‌رسانی را برای ما فراهم کرد و امیدواریم این پارک فضای شاد و دلپذیری را برای مردم بالیاقت و باارزش منطقه 2 شیراز ایجاد کند. وی در پایان با بیان اینکه خبر آمد خبری در راه است و در عمل به قولمان مصمم هستیم، افزود: از وعده تاعمل راهی نیست. به هر وعده ای که به مردم داده ایم عمل خواهیم کرد و مردم منتظر اخبار خوش ما باشند که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی