[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

دیدار شهردار صدرا با فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) صدرا ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری صدرا، دکتر پرنیان شهردار صدرا با تبریک ایام ولایت و امامت و عید بزرگ غدیر خم در این دیدار صمیمی گفت: خداوند متعال را شاکریم که توفیق درک دو عید بزرگ و بابرکت قربان و غدیر را در قالب دهه ولایت به ما 
عنایت فرمود.
وی افزود: عید سعید قربان، عید دلدادگی و رهایی از اسارت نفس و بسترى براى جارى ساختن مفهوم عبودیت و بندگى است. این روز فرخنده آموزه‌های فراوانی برای بشریت به همراه دارد و به ما می‌آموزد که باید همچون پیامبران الهی تسلیم محض فرمان خداوند متعال بود.
عید سعید غدیر خم، جشن شکرانه اکمال دین و اتمام نعمت و روز تعیین خط مشی اعتقادی، اجتماعی و سیاسی برای مسلمانان است؛ روزی که صاحب شریعت با معرفی جانشین خود از سوی خداوند، تکلیف حیات بشریت را برای همیشه مشخص کرد. بی تردید قربان و غدیر درس‌های بزرگ و تاریخی به ویژه در زمینه حفظ وحدت و اتحاد برای امت اسلامی دارند.
در ادامه این نشست، دکتر پرنیان و سرهنگ علی همتی سروستانی از راهکارهایی در جهت حل مشکلات شهر صدرا صحبت و سپس با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر صدرا با شهدا تجدید میثاق نمودند.
دکتر پرنیان بیان کرد: امیدواریم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در روزهای نه‌چندان دور با از بین رفتن کامل ویروس منحوس کرونا، شاهد افزایش نشاط و شادابی همه مردم جهان خصوصاً هموطنان عزیزمان در ایران 
اسلامی باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی