[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

هافبک فجرسپاسی : عشق مردم شیراز به فجر شگفت انگیز است، روزنامه شیراز نوین

تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز پس از نزدیک به یک دهه توانست با قهرمانی در لیگ آزادگان مجدداً به لیگ برتر بازگردد.
یکی از بازیکنانی که نقش تعیین کننده‌ای در صعود فجر به لیگ برتر داشت، علی نبی زاده هافبک خوش فکر این تیم بود. او در حالی نیم فصل دوم به جمع شاگردان کلانتری اضافه شد که شیرازی‌ها در رتبه پنجم جدول قرار داشتند.
حالا نبی زاده در مصاحبه‌ای با ما از عوامل موفقیت فجر در نیم فصل دوم و در نهایت لیگ برتری شدن شیرازی‌ها گفته است.
*تبریک بابت صعود به لیگ برتر به همراه فجر. چطور توانستید این موفقیت را رقم بزنید؟
خدا را شکر، واقعاً کار بزرگی کردیم. ما در چند دیدار مهم نتایج مطلوبی کسب کردیم. به‌خصوص برابر هوادار و بادران. توقف مس هم باعث شد بتوانیم خود را کم کم به بالای جدول برسانیم.
*نقش چه کسی را در این صعود تعیین کننده می‌دانی؟
خیلی‌ها بودند که واقعاً نمی‌توانم از همه نام ببرم اما به‌جز مدیرعامل آقای فلاح و کادر فنی به‌خصوص آقای کلانتری که کیفیت فنی بالایی به تیم بخشیده بود، نقش مهرزاد معدنچی، سردار بوعلی و آقای حاجی زاده هم پررنگ بود. ما در مقطعی سه باخت پیاپی آوردیم اما این افراد با صحبت‌ها و حمایت‌هایشان کمک کردند تا به روند خوبی دست پیدا کنیم. انصافاً همه در استان پای کار بودند.
*استقبال جالب توجهی هم در بازگشت به شیراز از شما شد. صعودتان حسابی شیرازی‌ها را خوشحال کرد
برای خودم جالب بود که فجر تا این اندازه مورد توجه بود. در این مدت که شیراز بودم با اتفاقاتی روبه‌رو شدم که باور کردنی نیست. از پیام‌های محبت آمیز و انگیزشی مردم شیراز تا حمایت‌های همه جوره شان... اینجا برای خرید به مغازه می‌رفتم پول نمی‌گرفتند و می‌گفتند فقط تیم را به لیگ برتر ببرید. حتی با آقایی هم کلام شدم که می‌گفت اگر تیم مشکل مالی دارد حاضر است طلاهای همسرش را بفروشد تا روند تیم در راه صعود به لیگ برتر مختل نشود!
*آیا این اشتیاق مردم شیراز باعث شده مسئولان از همین الآن به‌فکر حضوری قدرتمند در لیگ برتر فصل آینده باشند؟
بله همین روزها آقای کلانتری جلساتی دارند برای تقویت تیم در فصل آینده و همه مسئولان به این امر واقفند. تیم ما این فصل بسیار جوان بود و من از معدود بازیکنانی بودم که سابقه لیگ برتری داشتم اما شرایط در لیگ‌برتر متفاوت و سخت‌تر است.
ضمناً امیدوارم ورزشگاه خوب پارس هم تا آن موقع آماده میزبانی بشود. کیفیت چمن این استادیوم مناسب نیست و حتماً باید فکری به‌حالش شود.
*چطور شد که به فجر پیوستی؟
نیم فصل اول در ذوب آهن نتوانستم به اهدافم برسم و باتوجه به وضعیت سربازی از بین ملوان و فجر، تصمیم گرفتم به شیراز بروم.
*حرف پایانی؟
فصل آینده هم در خدمت فجر و مردم خوب شیراز خواهم بود. امیدوارم بتوانم پاسخ محبت‌هایشان را بدهم و نتایج قابل قبولی با این تیم بگیریم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی