[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

فرسایش زمانی در ساخت مسکن نداریم ، روزنامه شیراز نوین

عطاءالله زمانی مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس، در سفر به شهرستان بوانات و دیدار با فرماندار این شهرستان از تلاش‌های بنیاد برای تأمین مسکن مددجویان و نیازمندان در این استان خبر داد و بیان داشت: تأمین مسکن محرومان و مددجویان فارس یک شاخص کم نظیر در کشور بر جای گذاشت. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، زمانی در دیدار با علی محمودی فرماندار بوانات اضافه کرد: همه مراحل تأمین مسکن مددجویان و محرومان در استان فارس طبق برنامه و بر اساس تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه برای ساخت 3500 واحد مسکن مددجویی به خوبی پیش می‌رود. زمانی با بیان اینکه بنیاد مسکن برای ساخت مسکن بیشتری در این حوزه آمادگی دارد، افزود: عملیات اجرایی ساخت ۸۸۶ واحد مسکونی ویژه خانوارهای نیازمند و اقشار آسیب پذیر اخیراً با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور در استان فارس آغاز شد. 
مدیرکل بنیاد مسکن استان با بیان اینکه از همه ظرفیت‌های قانونی برای حمایت از خیرین مسکن ساز بهره گیری می‌شود، اظهار داشت: نهادهای حمایتی تأمین هزینه ساخت پنج واحد مسکونی از ۸۸۶ واحد ویژه نیازمندان را پذیرفته اند که این واحد‌ها به صورت رایگان به اقشار آسیب پذیر واگذار می‌شود.
زمانی ادامه داد:‌ کمک بلاعوض ۱۴۰میلیون تومانی به خانوارهای نیازمند در این طرح گنجانده شده و زمین این واحدهای مسکونی توسط دولت تأمین شده و از محل حساب ۱۰۰ امام راحل(ره) کمک‌های رایگان به خانوارهای نیازمند و مددجویان داده می‌شود. مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس اضافه کرد: سطح اشغال واحد‌های این طرح حدود ۲۷ درصد است و طی سه سال آینده به بهره برداری می‌رسد. متراژ مفید هر واحد ۷۵ مترمربع است. علاوه بر این ساخت ۷۲ واحد مسکونی در شهر صدرای شیراز هم کلید خورده است که به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر واگذار خواهد شد.
علی محمودی فرماندار شهرستان بوانات نیز با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن، بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای تأمین سرپناه و مسکن مددجویان در این شهرستان تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی