[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

کرونا کشتار می‌کند، روزنامه شیراز نوین

بنا بر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۲۷۱۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است و ۲۶۸ نفر نیز جان خود را از دست دادند.
به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تاکنون ۷میلیون و ۸۷۱هزار و ۱۰۴ نفر دوز اول واکسن کرونا و دومیلیون و ۳۹۴هزار و ۷۰۷ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۰میلیون و ۲۶۵ هزار و ۸۱۱ دوز رسید.
افراد واجد شرایط برای تزریق واکسن حتماً در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام و پس از دریافت پیامک نوبت دهی، به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.
از روز شنبه تا دیروز یکشنبه (۳ مردادماه ۱۴۰۰) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۷هزار و ۱۴۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲۹۳۵ نفر از آنان بستری شدند. مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به سه‌میلیون و ۶۹۱هزار و ۴۳۲ نفر رسید.
متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۶۸ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۸هزار و ۸۰۰ نفر رسید. خوشبختانه تاکنون سه‌میلیون و ۲۵۶هزار و ۸۵۶ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. ۴۸۶۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۲۵میلیون و ۵۳۷هزار و ۵۱۳ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.
در حال حاضر ۲۳۲ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۱۷ شهر در وضعیت نارنجی و ۹۹ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی