[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

نخبه‌مدار باشیم ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر در دیدار با نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای حل مشکلات استان آماده همکاری و هم افزایی هرچه بیشتر با نمایندگان مجلس و دستگاه‌های اجرایی هستیم، گفت: هدف اصلی سپاه فجر محرومیت زدایی از سراسر استان فارس است و در این راستا تمام ظرفیت سپاه و بسیج فارس برای همکاری با نهادهای مختلف و خدمت رسانی به مردم به میدان 
خواهند آمد.
وی با بیان اینکه نمونه ای موفق از حضور بسیج و هم افزایی با سایر نهادها طرح شهید سلیمانی و حوزه مقابله با بیماری کرونا بوده است، گفت: 18 نوع طرح و خدمت در راستای مقابله با بیماری کرونا و اثرات آن اجرایی شده که رزمایش‌های کمک مؤمنانه، طرح توکاد و... نمونه ای از این طرح‌هاست.
فرمانده سپاه فجر در ادامه با تشریح قابلیت‌ها و ظرفیت‌های اقشار تخصصی بسیج، خاطرنشان کرد: کارگروه‌های تخصصی با حضور نخبگان استان فارس می‌توانند مشکلات و معضلات استان را احصا و شناسایی کرده و طرح‌های جامع را برای رفع این مشکلات به نماینگان مجلس شورای اسلامی ارائه کنند.
وی با اشاره به نقش مهم و تأثیرگذار گروه‌های جهادی بسیج در حوزه محرومیت زدایی، گفت: فعال سازی و تقویت هرچه بیشتر این گروه‌ها در سراسر استان بیش از پیش موردتوجه مسئولان و دست اندرکاران قرار بگیرد.
سردار بوعلی با تأکید بر اهمیت مسئله رفع موانع تولید در استان فارس، گفت: همه نهادها و دستگاه‌های استان باید بر مبنای همکاری، هم افزایی و تعامل در مسیر رفع موانع تولید و حمایت از صنایع و کارخانجات بومی فارس حرکت کنند که نمونه موفق این همکاری را در اجرایی شدن طرح گازرسانی به شهرک صنعتی زرقان 
مشاهده می‌کنیم.
وی با اشاره به طرح ساخت مسکن برای محرومان در استان فارس، گفت: با فعال سازی این پروژه‌ها و سایر طرح‌های ساخت مسکن هم مشکلات قشر جوان حل می‌شود و هم اشتغال در حوزه‌های مرتبط با مسکن رونق پیدا می‌کند.
سردار بوعلی با تأکید بر ضرورت توجه بیشتر مسئولان استان به محلات محروم شهر شیراز، گفت: قرارگاه محرومیت زدایی سپاه فجر با همکاری سایر نهادها طرح‌های خوبی در این محلات اجرا کرده و با طرح‌هایی که که تاکنون اجرایی شده، نگاه مردم نسبت به این محلات تغییر یافته است. فرماندهی سپاه نیز آمادگی دارد در موضوع محرومیت زدایی از این محلات بیش از پیش مشارکت داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی