[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

بیمارستان‌های پشتیبان تجهیز شدند ، روزنامه شیراز نوین

به همت مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، بیمارستان‌های پشتیبان شماره دو و سه در شیراز، آماده سازی، تجهیز و به نماینده معاونت درمان دانشگاه تحویل داده شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: با توجه به روند رو به رشد تعداد بیماران کووید ۱۹، نیاز به تخت‌های بستری بیشتر و استفاده از ظرفیت بیمارستان پشتیبان برای ارائه خدمات درمانی هرچه بهتر به این بیماران، بیمارستان‌های پشتیبان شماره ۲ و ۳ در شیراز با تلاش شبانه روزی کارکنان امور پشتیبانی و رفاهی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، تجهیز و آماده خدمات رسانی شد.
دکتر «علی اکبری» افزود: در تحقق رسالت‌های تعریف شده و لزوم پشتیبانی همه جانبه از مصوبات ستاد مدیریت کووید ۱۹ در دانشگاه، به همت مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و استفاده از تمامی امکانات موجود، با تمام توان نسبت به راه اندازی این مرکز در کمترین زمان ممکن اقدام شد.
مدیر امور پشتیبانی و رفاهی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز در این خصوص گفت: آماده سازی و تجهیز بیمارستان‌های پشتیبان شماره دو و سه در شیراز با تلاش شبانه روزی کارکنان زیرمجموعه این مدیریت، اعم از کارکنان واحدهای انبار و تدارکات مرکزی، تأسیسات و خدمات و واحد حمل و نقل انجام شد و به همت زنجیره مدیریت واحد، در کمترین زمان ممکن، تجهیز و آماده سازی مراکز درمانی یاد شده محقق شد.
مهندس «علیرضا قاسمی» ابراز امیدواری کرد تا در راه ارائه خدمات درمانی مناسب به بیماران، گام کوچکی برداشته و هرچه زودتر شاهد ریشه کن شدن ویروس کرونا باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی