[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

درخشش فارس در مسابقات قرآنی کشور، روزنامه شیراز نوین

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از درخشش پنج نفر از دانش آموزان استان در مسابقات کشوری قرآن عترت و نماز که به صورت مجازی در مشهد مقدس برگزار شد، خبر داد.
جهانبخش بانشی گفت: سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز در بخش آوایی در رشته‌های قرائت، حفظ، اذان و مداحی به میزبانی خراسان رضوی در مشهد مقدس 
برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، او افزود: این دوره از مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز به صورت مجازی برگزار شد و ۵ دانش آموز استان فارس در آن حائز مقام شدند. معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: زهرا دهقانی کفترک دانش آموز پایه‌ هفتم ناحیه ۴ شیراز و امیرحسین خجسته فر دانش آموز پایه‌ هشتم ناحیه ۲ شیراز در رشته قرائت تحقیق به ترتیب حائز رتبه‌های اول و پنجم کشوری شدند.
بانشی افزود: حمیدرضا مقصوری دشتکی دانش آموز پایه یازدهم ناحیه ۲ شیراز و محمدجعفر انصاری دانش آموز پایه‌ دوازدهم شهرستان رستم در رشته مداحی به ترتیب حائز رتبه سوم و پنجم کشوری شدند.
معاون آموزش و پرورش استان فارس گفت: زهرا شادمانی دانش آموز پایه‌ یازدهم ناحیه ۴ شیراز نیز در رشته حفظ عمومی حائز رتبه‌ اول کشوری شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی