[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

نماینده ولی‌فقیه در فارس : حفظ هوشیاری در انعقاد تفاهم‌نامه‌ها با عربستان، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: نماینده ولی فقیه در استان فارس، به مسئولان و دست‌اندرکاران حج و زیارت توصیه کرد که در مذاکره‌ها و انعقاد تفاهم‌نامه‌ها با عربستان هوشیاری کامل خود را حفظ کنند.
آیت‌الله اسدالله ایمانی چهارشنبه 20 اردیبهشت در دیدار با رئیس سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی تاکید کرد که کارگزاران حجم در نهایی کردن تفاهم‌نامه‌ها، دشمنی عربستان با ایران اسلامی را به یاد داشته باشند‌. 
نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز تصریح کرد: عربستان سعودی دوست و هم‌پیمان آمریکای جهانخوار است و این دو به شدت به یکدیگر نیازمند هستند‌. 
آیت‌الله ایمانی با بیان اینکه آمریکا و عربستان در تمام معاهدات منطقه با یکدیگر هم‌‌پیمان هستند، افزود: هم آمریکا به عربستان احتیاج پیدا کرده و هم عربستان به آمریکا نیاز دارد؛‌ آمریکا به دنبال پول عربستان بوده و عربستان هم این نقطه ضعف آمریکا را به دست آورده است و دارد کارهای خود را در منطقه از این طریق انجام می‌دهد و سخاوتمندانه هم در این راه بذل و بخشش می‌کند‌.  امام جمعه شیراز با اشاره به نقش عربستان در شکل‌گیری و حمایت از گروه‌های تکفیری گفت: این‌ها مواردی است که باید توجه داشت.
آیت‌الله ایمانی ابراز امیدواری کرد که با اشراف کاملی که دست‌اندرکاران حج به امور دارند و با کمک خداوند متعال، امسال شاهد برگزاری مطلوب حج باشیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی