[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

آغاز واگذاری‌های جدید مسکن مهر در شهر صدرا، روزنامه شیراز نوین

روند تحویل1880واحد مسکن مهرجدید در شهر صدرا به متقاضیان آغاز شد. مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با نوید این موضوع افزود: از مجموع 24هزار واحد مسکن مهر تعریف شده در شهر صدرا، تاکنون 3هزار واحد در دولت دهم و بیش از 17هزار واحد در دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل داده شده است.
مهدی خانی خاطرنشان کرد: اخیراً با همت دولت تدبیر و امید مبلغ 10 هزار میلیارد ریال برای کمک به تکمیل مسکن مهر در سطح کشور تخصیص داده شده که بخشی از این اعتبار به شهر صدرا اختصاص یافته است.
وی افزود: دو میلیون واحد مسکن مهر نیمه کاره میراثی بود که به دولت یازدهم رسید و اکنون تمام توان دولت برای سامان دادن به این تعداد واحد مسکن به کار گرفته شده است.مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ابراز خرسندی کرد: خوشبختانه مشکل تاسیسات زیربنایی این واحدهای مسکونی که شامل بخشی از پروژه‌های وزارت دفاع و سحر 4 است حل شده است؛ لذا از متقاضیان بلوک‌های A1,A2,A3,A4,A5,C10 از پروژه وزارت دفاع ، تمامی بلوک‌های پروژه سحر4 و بلوک 33پروژه سحر3 دعوت می‌گردد جهت تنظیم اجاره عرصه، به دفاتر اسناد رسمی شهر صدرا مراجعه کرده (لیست متقاضیان به تفکیک دفاتر در سایت شرکت عمران صدرا به آدرس Sadracity.ir قابل مشاهده است) و سپس با در دست داشتن اجاره نامه ذکر شده جهت انجام مراحل تحویل به شرکت عمران صدرا مراجعه کنند. وی افزود: همچنین تحویل 200 واحد از پروژه مسکن مهر آنیستافر نیز به زودی آغاز خواهد شد و تاریخ مراجعه متقاضیان از طریق رسانه ها و سایت رسمی شرکت اعلام می‌گردد. وی در خصوص تحویل مابقی واحدهای مسکن مهر شهر صدرا تأکید کرد: اگر مردم برای پرداخت باقیمانده آورده خود تلاش کنند پرونده مسکن مهر صدرا امسال بسته خواهد شد. خانی افزود: نظارت‌های روزانه بر تمامی ساخت‌وسازهای این شهر شامل مسکن مهر و خدمات روبنایی باعث شده تا امکان وقت‌کشی از پیمانکاران و سازنده‌ها سلب شود؛ بنابراین در این مقطع لازم است باقیمانده آورده نقدی پیش خریداران براساس جداول زمانی از پیش اعلام شده به موقع پرداخت شود تا براساس برنامه‌ریزی‌ها پروژه‌ها به موقع به متقاضیان تحویل داده شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی