[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

کاروان‌های شادی غدیر در شیراز به راه می‌افتند، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت ایام دهه ولایت و امامت کاروان شادی‌پیمایی غدیر از پنجم تا هفتم مردادماه در شهر مقدس شیراز به اجرای برنامه می‌پردازد. 
به گزارش ایکنا از فارس، حجت‌الاسلام رحیم ‌صفری گرایی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی اوقاف فارس دیروز، ۴ مردادماه در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت ایام سراسر نور دهه ولایت و امامت گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی این دهه مبارک و فرا رسیدن عید بزرگ غدیر خم، کاروان شادی‌پیمایی غدیر به همت مرکز افق بقعه متبرکه سید نظام‌الدین محمود(ع) مشهور به شاهداعی الی الله شیراز و با همکاری هیئت دانش‌آموزی انصار المهدی(عج)، پایگاه‌های مقاومت بسیج امام حسین(ع) و امیرالمؤمنین(ع) راه‌اندازی و از پنجم تا هفتم مردادماه به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی در سطح شهر مقدس شیراز خواهد پرداخت. وی افزود: با شیوع ویروس منحوس کرونا از یک و نیم سال گذشته و محدودیت در برگزاری مراسم‌های فرهنگی، مذهبی و تجمع‌ها، یکی از ابتکارات و ایده‌های تبلیغ و ترویج شعائر اهل بیت(ع) به ویژه در دهه ولایت و امامت، راه‌اندازی و حرکت کاروان‌های شادی‌پیمایی در سطح شهرها بوده است و امسال نیز در سومین حرم اهل بیت(ع) شاهد فعالیت این کاروان در سه محور مختلف شهری خواهیم بود. 
معاون فرهنگی ـ اجتماعی اوقاف فارس با بیان اینکه حرکت این کاروان در روزهای پنجم و ششم مرداد از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز می‌شود، گفت: مسیر حرکت کاروان شادی‌پیمایی غدیر در روز پنجم مرداد از بلوار رازی و سپس به سمت دروازه قرآن، میدان آزادی، بلوار شهید چمران، معالی‌آباد و فرهنگ شهر خواهد بود و در روز ششم مرداد‌ماه نیز به سمت خیابان شاهداعی الی الله، کوی زهرا و پل کابلی میدان ولی‌عصر حرکت خواهد کرد. صفری ادامه داد: در روز هفتم مرداد مسیر کاروان غدیر به سمت فرودگاه شهید دستغیب شیراز، آرامگاه سعدی و حافظیه خواهد بود و برنامه‌های این کاروان در روز عید غدیر خم از ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد. 
معاون فرهنگی ـ اجتماعی اوقاف فارس هدف از اجرای این برنامه را تبلیغ فرهنگ غدیر و تعمیق باورهای نوجوانان و جوانان دانست و افزود: پخش مولودی، اجرای گروه سرود، نورافشانی و توزیع یک‌هزار بسته بهداشتی و تبرکی میان مردم از جمله برنامه‌های کاروان شادی‌پیمایی غدیر در سطح شهر شیراز است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی