[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۵
  • دوره جدید

علیزاده: به ما انگ تبانی می‌زنند، روزنامه شیراز نوین

بازیکن سابق تیم‌های برق و فجرشهیدسپاسی شیراز و معاون فنی باشگاه مس رفسنجان گفت: با تمام قدرت مقابل ذوب‌‌آهن بازی می‌کنیم و اگر نتیجه بگیریم، در فصل اول به دو هدف رسیده‌ایم. علی علیزاده در خصوص برد شب گذشته مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: به تیم پر مهره پدیده خسته نباشید می‌گویم. این تیم کادر فنی خوبی دارد که دوستان قدیم من هستند. در این بازی کفه ترازو به نفع ما سنگینی می‌کرد و بهتر کار کردیم. توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و نتیجه هم گرفتیم. معاون فنی مس رفسنجان در مورد اینکه آیا با توجه به قطعی شدن بقای این تیم در لیگ برتر بازی آخر مقابل ذوب‌آهن تشریفاتی خواهد بود، گفت: اصلاً این‌طور نیست. ما به هدفمان رسیدیم و در لیگ برتر ماندیم اما باید از اعتبار و اقتدار خودمان دفاع کنیم. باید از بازیکنان و کادر فنی به خاطر یک فصل سخت تشکر کنم و به آن‌ها خسته نباشید بگویم.
وی افزود: مس رفسنجان الآن شخصیت و احترام دارد؛ در حالی‌که ابتدای فصل طور دیگری به ما نگاه می‌کردند. خدا را شکر توانستیم به هدفمان برسیم اما در بازی آخر هم با قدرت در زمین حاضر می‌شویم. مدیرعامل ما نیز برای این دیدار پاداش ویژه‌ای می‌پردازد تا بچه‌ها در زمین محکم حاضر شوند. اگر از این بازی نتیجه بگیریم، می‌توانیم تک رقمی شویم و در این صورت در فصل اول حضور در لیگ برتر به دو هدف دست پیدا کرده‌ایم.
علیزاده در مورد اینکه از شب گذشته شایعاتی مبنی بر اینکه مس رفسنجان و ذوب‌آهن صنعتی هستند و به همین خاطر ممکن است نتیجه به سود تیم اصفهانی رقم بخورد، گفت: باشگاه مس تازه تأسیس نیست. حدود 14 سال در لیگ یک حضور داشته و همیشه به تیم اخلاق معروف بوده. متأسفانه اگر تیمی نتیجه نگیرد، انگ تبانی می‌زنند و حرف‌های بی‌دروپیکری مانند اینکه هر دو صنعتی هستند یا از یک کارخانه هستند و... مطرح می‌شود. این حرف‌ها صحیح نیست. با تمام قدرت مقابل ذوب‌‌آهن بازی می‌کنیم و به دنبال بُرد در این مسابقه هستیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی