[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

ناظم الشریعه: احتمال المپیکی شدن فوتسال وجود دارد ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از بازی مقابل مصر تاکید کرد ما در این تورنمنت به دنبال اجرای برنامه‌ها و هماهنگ کردن تیم هستیم.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از بازی مقابل مصر تاکید کرد ما در این تورنمنت به دنبال اجرای برنامه‌ها و هماهنگ کردن تیم هستیم. سید محمد ناظم‌الشریعه گفت: بازی سوم ما در مرحله گروهی ساعتی پیش برگزار شد و مصر برای صعود نیاز به حداقل یک امتیاز داشت. در واقع کسب امتیاز برای مصر بسیار حیاتی بود و این تیم همه تلاش را به کار گرفت.
وی ادامه داد: ما که برای دیدن شرایط تیم و بازیکنانمان به این تورنمنت آمدیم، همه تلاشمان را انجام دادیم. البته تیم مصر یکی از باتجربه‌های جام جهانی است و در کار دفاعی منسجم عمل کرد. پس از اینکه یک گل مقابل این تیم جلو افتادیم، سعی در انجام تغییرات مختلف داشتیم. به هر حال ما به دنبال اجرای برنامه‌ها و هماهنگ کردن تیم هستیم. قطعا از بازیکنان راضی هستم، چراکه همه تلاششان را انجام دادند.
ناظم الشریعه همچنین گفت : صحبت‌هایی مبنی بر جایگزینی فوتسال به جای فوتبال در المپیک است چون از فوتبال در المپیک استقبال نمی‌شود.
وی بیان کرد: در رده جوانان المپیک راه انداختند و فوتسال ما برای اولین بار در آن مسابقات شرکت کرد. در این المپیک این بحث وجود دارد که در المپیک پاریس فوتسال جایگزین فوتبال شود. اگر این اتفاق بیفتد ما باید بعد از پایان المپیک توکیو برای حضور در المپیک آینده برنامه ریزی کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی