[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

ملی‌پوشان کشتی فرنگی آماده و مصمم هستند، روزنامه شیراز نوین

سرپرست کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت، با دستور رئیس کمیته ملی المپیک هر وسیله‌ای که ملی‌پوشان المپیکی نیاز داشته باشند، برای آن‌ها فراهم می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نصرالله سجادی در ارتباط تصویری با برنامه ورزش و مردم درباره شرایط تیم‌های شرکت‌کننده در المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: تعدادی از تیم‌های ما رقابت خود را تمام کردند و به ایران بازگشتند و چند تیم هم به ‌زودی به توکیو می‌آیند. هفته دوم بازی‌ها که آغاز شود، هفته تعیین‌کننده و سرنوشت‌سازی از نظر ورزشکاران خواهد بود. کشتی فرنگی دو روز است که به توکیو رسیده و دو جلسه تمرین کرده‌ است. طبق صحبتی که با محمد بنا داشتم، همه ملی‌پوشان آماده‌اند و مصمم هستند که بدرخشند. امشب تیم وزنه‌برداری می‌رسد و فردا تیم‌های کشتی آزاد و کاراته جزو آخرین تیم‌هایی هستند که می‌آیند.
وی افزود: مشکل خاصی نداریم. ژاپنی‌ها زحمت کشیدند و کار کردند، ولی یک مشکل عمومی در زمینه حمل‌ونقل وجود دارد که امیدوارم برای مسابقات پیش نیاید. ما پیش‌بینی‌ها را کرده‌ایم که سرپرستان چهار رشته برای روزهای آینده زودتر حرکت کنند. البته این وضعیت برای همه تیم‌ها و کاروان‌ها وجود دارد. امیدوارم مشکل خاصی در این باره نداشته باشیم.
سرپرست کاروان ایران درباره فراهم کردن وسایل برای ملی‌پوشان رشته‌های مختلف و حاشیه‌هایی که پیرامون موضوع جلیقه یخ برای بانوی قایقران کشورمان مطرح شده بود، گفت: با دستور صالحی امیری رئیس کمیته المپیک هر وسیله‌ای که لازم باشد، برای ورزشکاران حاضر در دهکده فراهم می‌شود. برای مثال ما برای قایقرانی چهار جفت پارو گرفتیم. در واقع لوازم موردنیاز خریده شده است و ارزش آن‌ها قابل مقایسه با یک جلیقه یخ نیست. یک جلیقه شاید 150 دلار باشد، در حالی که بالغ بر هشت هزار یورو برای قایقرانی خرید داشته‌ایم. اعلام می‌کنم که هر رشته‌ای هر درخواستی داشته است، فراهم کرده‌ایم تا ورزشکاران بدون مشکل رقابت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی