[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

منصور پورمیرزایی : تلاش می‌کنم جانشین خوبی برای سیامند رحمان باشم، روزنامه شیراز نوین

وزنه‌بردار پارالمپیکی در دسته فوق سنگین با بیان این که به عنوان جانشین مرحوم سیامند رحمان، کار سختی در پارالمپیک توکیو دارم، گفت: تلاشم بر این است که با کسب بهترین نتیجه جانشین خوبی برای سیامند باشم‌.
منصور پورمیرزایی اظهار کرد: با توجه به زمان کمی‌که تا شروع بازی‌های پارالمپیک توکیو باقی مانده تمریناتم را بیشتر روی پیک قدرت، حفظ تکنیک و یک سری قوانین دیکته شده از سوی کادر فنی معطوف کرده‌ام تا به بهترین نتیجه در بازی‌های پارالمپیک دست پیدا کنم.
وی گفت: مرحوم سیامند رحمان در دسته فوق سنگین یک اسطوره بود و من در کنار او همواره به افتخارات زیادی دست پیدا کرده‌ام، هرچند جانشین او بودن کار سختی است، اما سعی دارم با کسب بهترین نتیجه دل مردم را شاد کنم.
این وزنه‌بردار دسته فوق سنگین ادامه داد: تا به امروز تجربه حضور در بازی‌های پارالمپیک را نداشتم و برای اولین و آخرین بار در این دسته پارالمپیک را تجربه خواهم کرد. تصمیم دارم پس از شرکت در پارالمپیک توکیو از وزنه‌برداری خداحافظی کنم.
وی در پاسخ به این پرسش که چقدر امید به کسب مدال طلا در دسته فوق سنگین دارید، خاطرنشان کرد: هدفم در وهله اول کسب مدال طلا پارالمپیک و سپس رکوردشکنی در دسته فوق سنگین است، البته دستیابی به چنین هدف مهمی ‌بستگی به شرایطم در روز مسابقات و صلاحدید کادر فنی دارد. 
پورمیرزایی افزود: تلاش من و سایر وزنه برداران این است که با کسب ۵ مدال در پارالمپیک توکیو همچون پارالمپیک لندن در جایگاه قهرمانی قرار بگیریم.
وی در پایان زمان اعزام تیم وزنه‌برداری به بازی‌های پارالمپیک توکیو را ۲۸ مرداد عنوان کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی