[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۷
  • دوره جدید

تثبیت جایگاه ایمان سبز، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین : تیم ایمان سبز شیراز، شنبه شب موفق شد در یک بازی پرگل تیم فرهنگ رامهرمز  را شکست داده و جایگاه خود را در جدول تثبیت کند. 
نیمه نخست بازی با حساب چهار بر یک به سود ایمان سبز به پایان رسید. در اوایل نیمه دوم، پنجمین گل نماینده زرد پوش شیراز وارد دروازه میهمان شد. در ادامه هم شاگردان فرزین زارع موقعیت‌های زیادی را از دست دادند اما نماینده خوزستان در دقایق 79 و 91 به دو گل دیگر دست یافت تا از سنگینی شکست بکاهد.
محمد آل‌خمیس دوبار، جواد زارعی، مهرزاد زارع و علی عابدی‌پور زننده 5 گل ایمان سبز بودند، ضمن اینکه هر سه گل تیم فرهنگ رامهرمز روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسید؛ دو ضربه آزاد و یک ضربه پنالتی.
اما با توجه به نتایج سایر دیدارها، شانس صعود ایمان سبز به لیگ دسته دوم به حداقل رسید. دیدار سپاهان نوین ایذه در مقابل ون پارس نقش جهان با تساوی بدون گل به پایان رسید، صنعت ابریشم اصفهان دو بر یک خلیج فارس میناب را شکست داد، استقلال شوش در زمین خود با یک گل مغلوب خلیج فارس ماهشهر شد و سپاهان نوین اصفهان دو بر یک مقابل یزد لوله به برتری رسید.
بدین ترتیب در جدول رده بندی، تیم‌های ون پارس نقش جهان با 33، خلیج فارس ماهشهر با یک بازی کمتر و 29 امتیاز و سپاهان نوین اصفهان با 28 امتیاز در رتبه‌های اول تا سوم قرار دارند. اما تیم ایمان سبز 24 امتیازی است و در دو هفته پایانی کار سختی برای صعود دارد.
هدایت تیم ایمان سبز در نیم فصل نخست بر عهده اسماعیل زارع بود که در 9 بازی 12 امتیاز کسب کرد و  از سمت خود استعفا داد. در نیم فصل دوم، فرزین زارع جانشین وی شد که تا اینجا در 7 بازی 12 امتیاز کسب کرده است.
ضمن اینکه زمزمه‌هایی مبنی بر خرید امتیاز توسط مدیران این باشگاه برای حضور در لیگ دسته دوم فصل آینده به گوش می‌رسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی