[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

توسعه در سایه همدلی، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با اشاره به سخنان خود در نخستین روزی که تصدی مدیریت استان را به دست گرفت، عنوان کرد: از مهم‌ترین سیاست‌ها و اصول کار من از ابتدا این بود که برای مردم، با مردم و همراه مردم کارها را به سرانجام برسانیم و امروز مفتخرم که از طرف شما مدیران عزیز عرض کنم این سیاست پاسخی درخور داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، آخرین جلسه شورای اداری استان به صورت ارتباط ویدئوکنفرانسی با ریاست جمهوری و هیئت وزیران برگزار شد. دکتر عنایت الله رحیمی در این جلسه پس از سخنان حجت الاسلام حسن روحانی و وزرای کابینه، با مدیران استانی سخن گفت. استاندار فارس بیان کرد: در ایام سخت و پراتفاقی که گذشت، با کمک همکاران و همت ریاست محترم جمهور و اعضای هیئت دولت توانستیم خدماتی صادقانه به مردم شریف ایران اسلامی و استان فارس ارائه کنیم.
دکتر رحیمی با اشاره به سخنان خود در نخستین روزی که تصدی مدیریت استان را به دست گرفت، عنوان کرد: از مهم‌ترین سیاست‌ها و اصول کار من از ابتدا این بود که برای مردم، با مردم و همراه مردم کارها را به سرانجام برسانیم و امروز مفتخرم که از طرف شما مدیران عزیز عرض کنم این سیاست پاسخی درخور داشت. وی ادامه داد: استان در سایه آرامش با اتحاد همدلی و برادری مثال زدنی که در طول چند دهه گذشته کم نظیر بوده، حرکت رو به توسعه در استان اتفاق افتاد. به بیان استاندار فارس، سیاست کلی دولت سلامت، معیشت و امنیت بوده که بی تردید تلاش‌های انجام شده در این راستا مورد داوری و قضاوت مردم قرار خواهد گرفت. وی با بیان اینکه هر تغییری باید به سمت تبدیل به احسن شدن برای کشور و ملت و همه ذی نفعان پیش برود، اظهار کرد: یقین داریم کارهای خوبی توسط مدیران به عنوان رسالت و وظایف اداری در استان انجام شده و می‌دانیم که کارهای بهتری نیز باید صورت گیرد تا بتوانیم استانی پیشرفته و مردمی در رفاه و آسایش داشته باشیم. استاندار فارس با تأکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی مجریان قانون بوده و هستند و خواهند بود، خاطرنشان کرد: سیاست‌های دولت و نظام بر مبنای قوانین بودجه‌های سنواتی، برنامه‌های پنج‌ساله، قوانین مصوب و سیاست‌های اعلامی رئیس‌جمهور حاضر و رئیس جمهور منتخب تبیین شده و خواهد شد. دکتر رحیمی شفافیت، سلامت و پاسخ‌گویی را از مباحث محوری مدنظر دولت یازدهم و دوازدهم و دولت منتخب دانست و گفت: این موضوعات محوری باید سرلوحه همه کارها قرار گیرد. به گفته نماینده عالی دولت در استان فارس، سیاست اصلی دوران مدیریت او دوری از حاشیه‌ها و دعواهای بی‌حاصل جناحی و سیاسی بوده و مسیری که در مدیریت استان در پیش گرفته انسجام، اتحاد، هماهنگی، برادری و احترام متقابل و تلاش شبانه‌روزی بوده است. وی معتقد است در دوران مدیریت خود تبدیل واژه «من» به «ما» را سیاست کلی قرار داده است و در این مسیر همه مدیران استانی تلاش و همراهی کرده‌اند. وی همچنین از مدیران دستگاه‌های اجرایی، اعضای شورای تأمین، فرمانداران، پیمانکاران و همه کسانی که کمک کردند رسالت و وظایف دولت در استان پهناور فارس محقق شود، سپاسگزاری کرد و در ادامه افزود: قطعاً نیاز است که کارهای انجام شده و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی مکتوب و شفاهی برای مردم اطلاع رسانی شود تا بدانند در این ایام سخت چه کارهای بزرگی توسط شما مدیران و مسئولان اجرایی با حمایت‌هایی که هیئت دولت و سیاست‌های درست و حمایت‌های بسیار ارزشمند رهبر معظم انقلاب انجام شده است. استاندار فارس با تأکید بر اینکه در دوران مدیریت او بیشترین همراهی و هماهنگی بین نمایندگان قوا در استان وجود داشته، اظهار کرد: این انسجام با هدف رفع مشکلات مردم توسط نهادهای حاکمیتی و قوای مختلف در استان صورت گرفت. وی ضمن تقدیر ویژه از حمایت‌ها و همراهی‌های آیت الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس در پیشبرد اهداف توسعه‌ای استان یادآور شد: دستگاه قضا، نهادهای نظارتی، نیروی نظامی و انتظامی و بسیج و سپاه همه و همه در گرفتاری‌ها مشکلات همراهی و همکاری کردند که کمال تقدیر و تشکر را از همه عزیزان دارم. وی به مدیران استانی توصیه کرد به گونه ای رفتار و تلاش کنند که تغییر و تحول در دولت با آمادگی کامل و برنامه‌های برخط و مشخص انجام شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی