[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

ناظم الشریعه به دنبال آزمایش کردن نفرات بود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان درباره قهرمانی ایران در تورنمنت ۸ جانبه تایلند توضیحاتی را بیان کرد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان درباره قهرمانی ملی‌پوشان کشورمان در تورنمنت ۸ جانبه تایلند، اظهار داشت: در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های بسیار خوبی شرکت کردند و از بین آن‌ها ایران، تایلند، ازبکستان، لیتوانی و مصر ۵ تیمی ‌هستند که در مسابقات جام جهانی حاضر خواهند شد. از قاره اروپا لیتوانی به عنوان میزبان جام جهانی حضور داشت. از قاره آسیا ۳ تیم قدرتمند ایران، تایلند و ازبکستان بودند و از قاره آفریقا هم تیم ملی مصر در تورنمنت تایلند شرکت کرد. در هر صورت تورنمنت تایلند فرصت بسیار خوبی را برای تیم ملی فوتسال کشورمان به وجود آورد، به طوری که ما توانستیم در این مسابقات ۵ بازی بسیار خوب و سنگین انجام دهیم.
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان افزود: ملی پوشانمان در بازی‌های تایلند خیلی خوب ظاهر شدند و در هر بازی که به میدان می‌رفتند نسبت به بازی گذشته بهتر کار می‌کردند. به اعتقاد من تورنمنت تایلند فرصت خوبی را برای ناظم‌الشریعه به وجود آورد تا بتواند بازیکنانش را به خوبی شناسایی و تیم خوبی را راهی جام جهانی کند.
شمس درباره بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان که در تورنمنت تایلند خوش درخشیدند، بیان کرد: به نظر من کشف بزرگ این تورنمنت سینا پرکاس دروازه‌بان تیم ملی کشورمان بود. او در این دوره از بازی‌ها واقعاً خوب کار کرد و تنها دروازه‌بانی بود که هیچ گلی دریافت نکرد. پرکاس در ۳ مسابقه‌ای که برای تیم ملی به میدان رفت، موفق شد دروازه‌اش را بسته نگه دارد. علیرضا رفیعی‌پور هم دیگر بازیکنی بود که در تورنمنت تایلند و به خصوص در بازی فینال فوق‌العاده کار کرد. چند بازیکن جوان هم در تیم ملی حضور داشتند که در کنار با تجربه‌هایی مثل اصغر حسن زاده و مهدی جاوید موفق شدند، بسیار خوب کار کنند.
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان ادامه داد: به اعتقاد من هر ۱۶ بازیکنی که ناظم‌الشریعه با خودش به تورنمنت تایلند آورده بود، مورد آزمایش قرار گرفتند و همه توانستند عملکرد خوبی از خود نشان دهند. در هر صورت همان طور که گفتم سرمربی تیم ملی در این مسابقات شناخت بسیار خوبی نسبت به بازیکنانش پیدا کرد. ناظم الشریعه بیشتر از آنکه به دنبال گرفتن نتیجه باشد، می‌خواست بازیکنانش را آزمایش کند تا با شناخت کاملی آن‌ها را به مسابقات جام جهانی ببرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی