[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

محرومیت مدیر عامل قشقایی، روزنامه شیراز نوین

باشگاه استقلال ملاثانی با پرداخت جریمه نقدی مواجه و مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز به محرومیت محکوم شد.
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادر شده کمیته انضباطی به شرح زیر است:
* بازی دو تیم ملوان بندر انزلی و استقلال ملاثانی از سری رقابت‌های لیگ دسته اول، 13 تیرماه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد و تیم استقلال ملاثانی به دلیل سوءرفتار تیمی، 70 میلیون ریال جریمه شد.
ابراهیم اشکش سرمربی تیم استقلال ملاثانی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به دو جلسه محرومیت و پرداخت 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همچنین محمد ملیسی بازیکن تیم استقلال ملاثانی به دلیل جلوگیری از موقعیت آشکار گلزنی تیم حریف، به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
* محمدحسین ترابیان داور مسابقه فوتبال بین تیم‌های قشقایی شیراز و بادران تهران از سری مسابقات لیگ دسته اول که در تاریخ 13/04/1400 در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد، شکوائیه‌ای به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال و ضمن آن از اشکان نجف‌پور مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز به علت انتشار پست در صفحه شخصی‌اش که حاوی تهمت و افترا نسبت به شاکی بود، شکایت و درخواست رسیدگی کرد. بر همین اساس کمیته انضباطی پس از بررسی پرونده، عمل و اقدام اشکان نجف‌پور را از مصادیق نشر اکاذیب و تهمت و افترا و تخلف، یا احراز آن دانست و با استناد به ماده 71 مقررات انضباطی، نامبرده را به مدت سه جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در ورزشگاه‌های کشور محروم و به پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
* بازی دو تیم ویستا توربین تهران و شهرداری همدان از لیگ دسته دوم، 2 تیر ماه برگزار شد و تیم شهرداری همدان به دلیل سوءرفتار تیمی، 60 میلیون ریال جریمه شد. حمید ابراهیمی مدیر رسانه‌ای تیم ویستا به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به دو جلسه محرومیت و 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. آرمین طلایی منش و محمد شعبانی بازیکنان تیم شهرداری همدان هم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) هر کدام به پنج جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی