[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

فرمانده نیروی دریایی سپاه: در خلیج فارس و تنگه هرمز امنیت کامل برقرار است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در تمام مرزهای آبی خلیج فارس و تنگه هرمز امنیت کامل برقرار است. حتی برای دفاع از امنیت منافع جمهوری اسلامی در آب‌های آزاد و دوردست آمادگی لحظه‌ای داریم.
به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبر، دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: در منطقه استراتژیک تنگه هرمز، سیستم کنترل باند حاکم است. هر شناوری که وارد و خارج می‌شود، با رصد کامل و اشراف اطلاعاتی کنترل می‌شود و اشراف هوشمندانه کاملی در تنگه استراتژیک هرمز وجود دارد. وی افزود: دشمن می‌داند تحرکاتش رصد می‌شود و به محض تخلف حتی سهوی، تذکر جدی می‌گیرد و سریعاً باید مراعات کند؛ در غیر این صورت با برخورد قاطع و مقتدرانه مواجه می‌شود. این یک موضوع عادی است و به یک امر بدیهی تبدیل شده است. فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ادامه داد: باید یادآوری کنم که امنیت خلیج فارس با کشورهای مسلمان خلیج فارس است. خلیج فارس خانه ماست و جایی برای حضور بیگانگان نیست. ما و برادران مسلمانمان به راحتی می‌توانیم امنیت این منطقه را تأمین کنیم. اصلاً نیاز به حضور بیگانگان در آب‌های نیلگون خلیج فارس نیست.
دریادار تنگسیری یادآور شد: ما برای تأمین منافع انقلاب اسلامی و امنیت مرزهای کشور عزیز اسلامی بسیار جدی و انقلابی عمل می‌کنیم و با کسی شوخی نداریم. محکم ایستاده ایم و به حول و قوه الهی، تا آخرین نفس 
خواهیم ایستاد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی