[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر فارس: جهاد دانشگاهی در حل مشکلات کشور نقش‌آفرینی کرده است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به دستاوردها و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی، گفت: این نهاد انقلابی با شناخت دقیق نیازهای کشور در عرصه‌های علمی، فرهنگی، تعریف پروژه‌ها و طرح‌های جامع نقش مؤثری را در جهاد علمی برای حل مشکلات بر عهده دارد.
سردار یدالله بوعلی در گفت و گو با ایسنا ضمن تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، گفت: بدون شک جهاد دانشگاهی یک نهاد مؤثر در ارتقای علمی و فعال در زمینه تحقیقات و پژوهش‌های کاربردی و فناورانه در کشور است که نقش بزرگی در خودکفایی علمی ایران اسلامی ایفا می‌کند. وی با بیان اینکه مراکز تحقیقاتی و فرهنگی زیر نظر جهاد دانشگاهی کارنامه درخشانی از خود ثبت کرده‌اند، گفت: پژوهشکده رویان، مرکز تحقیقات سلول‌های بنیادی، بانک خون بند ناف و خبرگزاری قرآنی (ایکنا) از جمله این مراکز شاخص علمی و فرهنگی هستند. فرمانده سپاه فجر با تأکید بر اهمیت حمایت از مراکز علمی و دانشگاهی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی با شناخت دقیق نیازهای کشور در عرصه‌های علمی و فرهنگی و تعریف پروژه‌ها و طرح‌های جامع نقش مؤثری را در جهاد علمی برای حل مشکلات بر عهده دارد.
بوعلی با اشاره به حمایت جهاد دانشگاهی از طرح‌های نوآورانه نخبگان جوان کشور، گفت: مجموعه سپاه فارس با نهادهای علمی و دانشگاهی استان ارتباط و همکاری بسیار خوبی دارد که نمونه آن برگزاری دوره‌های تخصصی مهارت سرباز برای جوانان در دروه خدمت وظیفه توسط جهاد دانشگاهی استان فارس بوده است که اقدامی مؤثر و قابل سپاس است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی