[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

خودت را به تیلور تحمیل کن، روزنامه شیراز نوین

امامعلی حبیبی اولین قهرمان المپیک تاریخ ورزش ایران حسن یزدانی را پهلوانی همیشگی نامید.
حسن یزدانی ملی‌پوش کشتی آزاد ایران در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم المپیک ۲۰۲۰ توکیو در نبردی نزدیک مغلوب دیوید تیلور آمریکایی شد که ناراحتی شدید یزدانی در پایان مسابقه، بسیاری از ایرانیان را تحت تأثیر قرار داد.
امامعلی حبیبی اولین قهرمان المپیک تاریخ ورزش و کشتی ایران که در بازی‌های المپیک ۱۹۵۶ ملبورن به همراه غلامرضا تختی به مدال طلای المپیک رسید، تلاش حسن یزدانی در بازی‌های المپیک توکیو را ستود و غیرت او را مایه افتخار می‌داند.
حبیبی ۹۰ ساله که با یک طلای المپیک و ۳ طلای جهان از نوابغ ورزش ایران بوده، پس از مسابقه یزدانی پیامی ‌به این قهرمان داد که در ادامه می‌خوانید: «حسن جان. تو همان پهلوان همیشگی برای من و ملت شریف ایران هستی. برد و باخت جزیی از ورزش است و قشنگی ورزش هم به همین چیزهاست. تو باید در مسابقات آینده تیلور را ببری. تمرین بیشتری کن و با روحیه عالی و بهتر خودت را به تیلور تحمیل کن. من مطمئن هستم که در مسابقه بعدی با امتیاز زیاد او را می‌بری و شکستش می‌دهی.
تو سرباز این وطن هستی و دین خود را ادا کردی، پس سرت را بالا بگیر و سینه‌ات را ستبر کن و با افتخار به میهن برگرد که محبوب همه ملت شریف ایران هستی».

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی