[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

یزدانی: به عشق مردم دوباره می‌جنگم، روزنامه شیراز نوین


نایب ‌قهرمان مسابقات کشتی المپیک ۲۰۲۰ گفت که محبت مردم به او انگیزه‌ای خواهد داد تا دوباره بجنگد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسن یزدانی روز پنجشنبه با شکست در دیدار نهایی وزن 86 کیلوگرم المپیک 2020 توکیو مقابل دیوید تیلور به مدال نقره المپیک رسید؛ شکست تلخی که برای حسن یزدانی بسیار سنگین بود و باعث شد قهرمان کشتی کشورمان از رسیدن به دومین مدال طلای المپیک و کسب عنوان پرافتخارترین کشتی‌گیر ایران در تاریخ المپیک بازبماند.
یزدانی از شدت ناراحتی، حس‌وحالی برای صحبت با رسانه‌ها نداشت و تنها اعلام کرد که شرمنده مردم ایران است. او ساعاتی پس از نایب ‌قهرمانی المپیک با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با مردم ایران صحبت کرد.
متن پست یزدانی را در زیر می‌خوانید:
«سلام خدمت مردم عزیز و بامحبت ایران؛
آرزو داشتم امشب با تکرار طلای المپیک بار دیگر سهم کوچکی در شادی دل شما عزیزان داشته باشم، اما شرمنده‌ام که تقدیر این‌گونه نشد.
در تمام این سال‌ها همیشه دعای خیر و انبوه محبت‌های شما، موجب انگیزه و دلگرمی ‌من روی تشک بوده و این بار هم دلیلی است برای اینکه باز با تمام توان بجنگم و در میدان‌های پیشِ‌رو‌ دل‌تان را شاد کنم.
در پایان از تمام شما عزیزان، دوستان هنرمند، ورزشکار و همه بزرگوارانی که امشب با پیام‌های پرمهرتان این فرزند کوچک ایران را شرمنده کردید، تشکر و قدردانی می‌کنم.
دوستدار شما، حسن یزدانی».

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی