[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

افتخارات بانوان کماندار فارس قابل توجه و بی‌نظیر است، روزنامه شیراز نوین

نایب رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ‌ایران گفت: استان فارس سرشار از استعدادهای ناب و کمانداران پر افتخار به ویژه در بخش بانوان است.
به گزارش روابط عمومی‌ هیئت تیراندازی با کمان استان فارس، به منظور دیدار و هم اندیشی و بررسی راهکارهای پیشرفت و توسعه جلسه‌ای با حضور حسینی نایب رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان فارس و صادقی نایب رئیس فدراسیون در محل فدراسیون برگزار شد.
صادقی اظهار کرد: استان فارس از جمله استان‌های برتر کشور به ویژه در بخش بانوان است که موفقیت حضور دو کماندار خانم‌ها نجمه آبتین و زهرا دهقان در المپیک پکن و لندن از جمله افتخارات و برگ زرینی در تاریخ این رشته ورزشی می‌باشد و از طرف دیگر این امر بیانگر توانمندی و استعداد بانوان کماندار این استان می‌باشد.
وی ضمن بیان اهداف و برنامه‌های فدراسیون، به روز رسانی دانش مربیان، بهره‌مندی از تجربه پیشکسوتان و همکاری و تعامل در تمام زمینه‌ها را از جمله راهکارهای کسب موفقیت عنوان نمود‌. در ادامه حسینی گزارشی از عملکرد هیئت، برنامه‌ها و اهداف را تشریح کرد و بیان داشت: با توجه به شرایط سخت کرونا، بازسازی سایت اختصاصی هیئت در دستور کار قرار گرفت، همچنین توسعه همگانی با همکاری هیئت شهرستان‌ها و ادارات و سازمان‌ها و راه‌اندازی کلاس‌های آموزشی ادامه دارد.
وی افزود: همچنین جهت حضور در المپیاد استعدادهای برتر که قرار است بهمن ماه سال جاری برگزار گردد کار گروه ویژه تشکیل شده است و در صورت مساعد بودن شرایط چند مرحله مسابقه رنکینگ نیز برگزار می‌گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی