[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

بسیج دانشجویی، مطالبات مردم را پیگیری می‌کند، روزنامه شیراز نوین

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: پیگیری مطالبات مردم به صورت تخصصی با اتکا به مطالعات علمی و پژوهشی از برنامه‌های مهم بسیج دانشجویی فارس بوده است. 
به گزارش دریافتی شیرازنوین، سعید یوسفی در جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار داشت: سازمان دهی یکی از مهم ترین ارکان بسیج دانشجویی بوده که در صورت تقویت آن منجر به شتاب رشد می‌شود. وی با تأکید بر گسترده کردن فعالیت بسیج دانشجویی در زمینه تحصیلات تکمیلی افزود: دانشجویان بسیجی باید در دانشگاه‌ها سرآمد علمی باشند. مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به اقدامات تبلیغی و ترویجی این مجموعه با رویکرد ترویج مبانی ارزشی و انقلابی گفت: برنامه‌های بصیرتی سیاسی، برگزاری هیئت‌های مذهبی و برنامه‌های مناسبتی و ایام الله، اردوهای راهیان نور، یادواره شهدا و دوره‌های آموزشی معرفتی مثل طرح ولایت، کرسی‌های آزاداندیشی، فعالیت‌های مطالبه گری از مسئولان و... از برنامه‌های بسیج دانشجویی است. 
یوسفی برگزاری اردوهای جهادی برای محرومیت زدایی و کمک به کارآمدی نظام را از اقدامات برجسته بسیج دانشجویی برشمرد و تصریح کرد: شناخت نظام مسائل و مسئله محوری از دیگر برنامه‌های این تشکل دانشجویی است. وی بیان داشت: پیگیری مطالبات مردم به صورت تخصصی با اتکا به مطالعات علمی و پژوهشی از برنامه‌های بسیار مهمی بوده که بسیج دانشجویی فارس در این چند سال اخیر به صورت ویژه به آن پرداخته و نتایج مثبتی نیز داشته است. در این نشست آرین پورزال به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز معرفی و از زحمات محمدحسین اسفندیاری مسئول پیشین این تشکل تجلیل شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی