[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

افتتاح ساختمان جدید اداره ثبت شهرستان بختگان ، روزنامه شیراز نوین

در مراسم افتتاح ساختمان جدیدالاحداث اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بختگان، رئیس کل دادگستری فارس با تقدیر از تلاش‌های صورت پذیرفته توسط مسئولان پیشین و فعلی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس در اخذ اعتبار و نظارت بر حسن اجرای پروژه ساختمان این اداره، آن را گامی ارزشمند در راستای اقدامات تحولی دستگاه قضا و با هدف صیانت از حقوق مراجعان برشمرد و ابراز امیدواری نمود ارائه این خدمت سر فصل جدیدی بر انتفاع بیش از پیش مردم فهیم شهرستان بختگان از گستره خدمات ثبتی باشد.
با حضور رئیس کل دادگستری فارس و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، نماینده مردم شهرستان‌های استهبان، بختگان و نی ریز در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل و معاونان اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس و مسئولان ادارات شهرستان بختگان ساختمان جدیدالاحداث اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان افتتاح گردید.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با تقدیر از تلاش‌های صورت پذیرفته توسط مسئولان پیشین و فعلی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس در اخذ اعتبار و نظارت بر حسن اجرای پروژه ساختمان اداره ثبت شهرستان بختگان، این امر را گامی ارزشمند در راستای اقدامات تحولی دستگاه قضا و با هدف صیانت از حقوق مراجعان برشمرد و ابراز امیدواری نمود ارائه این خدمت سرفصل جدیدی بر انتفاع بیش از پیش مردم فهیم این شهرستان از گستره خدمات ثبتی باشد. وی ابراز داشت: با توجه به دغدغه‌های موجود در زمینه تثبیت اراضی و املاک ساکنان شهرستان بختگان، تعامل ادارات مرتبط در این حوزه با هدف حل این معضلات ضروری بوده و امیدواریم با انعکاس این مشکلات در شورای حفظ حقوق بیت‌المال ارائه راهکار و تسریع و تسهیل در امر تثبیت املاک و اراضی مردم شهرستان بختگان را شاهد باشیم.
در ادامه این مراسم سید مهدی هاشمی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ضمن اشاره اجمالی به روند ساخت و تکمیل ساختمان اداره ثبت شهرستان بختگان، خاطرنشان ساخت: ساختمان این اداره در زمینی به مساحت 1هزار و 596 مترمربع و 600 متر زیربنا در دوطبقه از محل اعتبارات ملی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تأمین گردیده و با گرامیداشت یاد و خاطره ریاست پیشین سازمان ثبت مرحوم دکتر تویسرکانی و قدردانی از زحمات دکتر خداییان ریاست فعلی این سازمان و نیز مدیرکل پیشین ثبت فارس، به بار نشستن این خدمت و اتمام این پروژه را ماحصل اقدامات ارزشمند آنها دانست. وی نگاه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از توسعه فیزیکی و فراهم سازی بهینه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری را با هدف ارائه خدمات بهتر به مراجعان برشمرد و ابراز داشت: امروزه تجلی واقعی دولت الکترونیک در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را شاهد می‌باشیم و ارائه الکترونیکی بیش از 375 خدمت ثبتی به متقاضیان صحه گذار این ادعاست. هاشمی بیان نمود: با اشراف به اینکه سازمان ثبت اسناد و املاک متولی اصلی اجرای قانون جامع حدنگار می‌باشد، بر همین اساس و با هدف پیشبرد برنامه‌های تحولی این سازمان و حرکت در مسیر اجرای بهینه سند تحول قضایی خود را ملزم به تثبیت و مستند سازی مالکیت‌های جامعه دانسته و با تمام توان در این جهت حرکت خواهیم نمود. قابل ذکر است پس از این مراسم حاضران با حضور در اداره ثبت بختگان ساختمان جدید این اداره را افتتاح نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی