[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

حق‌گویی و حق‌جویی رسالت خبرنگاران است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه ناحیه استهبان گفت: به فرموده پیامبر گرامی اسلام(ص) حرف حق را باید گفت، هرچند به ضرر خودمان باشد؛ سخن ارزشمندی که رسالت کاری خبرنگاران نیز محسوب می‌شود و اساساً اهالی رسانه را با حق گویی و حق طلبی می‌شناسیم. سرهنگ پاسدار حسن کریمی که در مراسم تجلیل از خبرنگاران سخن می‌گفت، ضمن تبریک روز خبرنگار افزود: یک خبرنگار همچنین وظیفه دارد مروج شفافیت و آگاهی بخشی باشد؛ مؤلفه‌هایی که البته در سایه صداقت، انصاف و امانت‌داری به دست می‌آید و بیانگر اهمیت این حرفه مقدس است.
وی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی اضافه کرد: ثبت اخبار و رویدادها را خبرنگاران به عهده دارند، پس در قاموس تاریخ جاودانه اند و وظیفه ما تکریم این قشر زحمت کش و بی ادعاست. همزمان با هفدهم مرداد ماه روز گرامیداشت مقام خبرنگار فرماندهی سپاه ناحیه استهبان با تقدیم هدایا و لوح تقدیر از خبرنگاران استهبانی تجلیل کرد.
در این مراسم، خبرنگاران استهبانی: فاطمه پنجعلی (نشریه نسیم سته بان)، مجید فرهمندی (نشریه استهبانی دیگر و تارنمای استهبان فردا)، حسین رنجبر (خبرگزاری اهالی هنر)، سید مرتضی مرتضوی (خبرنگار صدا و سیما) محمد حسین مدحت (پایگاه خبری استهبان آنلاین) و روح الله سعادتمند (خبرنگار آزاد) مورد تجلیل 
قرار گرفتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی