[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

توافق تاتنهام با اینتر برای جذب لائوتارو، روزنامه شیراز نوین

تسنیم/ مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر در آستانه پیوستن به تاتنهام قرار دارد.
در حالی که روملو لوکاکو در آستانه جدایی از اینتر و پیوستن به چلسی است، حالا خبر می‌رسد که زوج او یعنی لائوتارو مارتینس هم قصد جدایی از اینتر را دارد و اتفاقاً او هم خواهان رفتن به لیگ برتر انگلیس است.
بر اساس ادعای نشریه انگلیسی «تایمز»؛ باشگاه تاتنهام برسر رقم انتقال این مهاجم آرژانتینی به جمع شاگردان نونو اسپیریتو سانتو با اینتر به توافق رسیده و این انتقال در ازای 60 میلیون پوند عملی خواهد شد. باشگاه‌هایی همچون آرسنال و اتلتیکومادرید هم نسبت به جذب مارتینس علاقه‌مند هستند.
جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا اما مدعی شد؛ سران باشگاه اینتر تمایلی به فروش لاوتاروی 23 ساله ندارند، این در حالی است که پیشنهادهایی در این تابستان برای این بازیکن دریافت کرده‌اند.
این مهاجم آرژانتینی در فصلی که گذشت در 47 بازی آمار 19 گل‌زده و 11 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت و نقش بسزایی در قهرمانی نراتزروی در سری A ایتالیا آن هم پس از 11 سال داشت.
مذاکرات بین مدیران اینتر و مدیر برنامه‌های لائوتارو مارتینس به نتیجه نرسیده و این باشگاه ایتالیایی شرایط دشواری برای ارائه قرارداد جدید به این بازیکن دارد، این در حالی است که او تا سال 2023 با اینتر قرارداد دارد.
در سوی دیگر شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» خبر داد؛ اینتر در حال مذاکره با رم برسر جذب ادین ژکو است. این مهاجم بوسنیایی برای عقد قراردادی دو ساله با اینتر توافق کرده و حالا تنها توافق بین دو باشگاه باقی مانده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی