[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

وزیر آموزش‌وپرورش: تدابیر بهداشتی برای بازگشایی مدارس صورت گرفته است، روزنامه شیراز نوین

وزیر آموزش و پرورش گفت: تمامی تدابیر بهداشتی برای بازگشایی مدارس در مهرماه صورت گرفته است و خانواده‌ها نگران نباشند؛ چون هیچ کاری در این خصوص، بدون هماهنگی با وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا انجام نخواهد شد.
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در بیان جزئیات بازگشایی مدارس و نیاز حضوری بودن آموزش از اول مهر افزود: دور بودن طولانی مدت دانش‌آموزان از مدارس تبعات و آسیب‌های جدی به دنبال دارد؛ لذا مطابق پروتکل‌های وزارت بهداشت، بازگشایی مدارس از اول مهرماه انجام خواهد شد. وی استقبال کادر آموزش و فرهنگیان کشور از طرح واکسیناسیون مطلوب توصیف و اضافه کرد: واکسیناسیون همکاران فرهنگی تا اواخر مردادماه در سراسر کشور، ادامه خواهد داشت. وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: در این طرح قرار است رانندگان سرویس‌های مدارس، مربیان مهدهای کودک و هر فردی که در مجموعه آموزش و پرورش و در کادر مدرسه فعالیت دارد، واکسینه شود.
وی در پاسخ به این سؤال که واکسیناسیون فرهنگیان اجباری است یا اختیاری، بیان کرد: ما خدمات لازم را برای واکسینه کردن تمام فرهنگیان فراهم کرده ایم و از سوی دیگر با توجه به حضوری بودن مدارس، توصیه می‌شود حتماً واکسن بزنند. تا معرفی وزیر آموزش و پرورش بعدی و کسب رأی اعتماد از مجلس وزیر فعلی در رأس این وزارتخانه باقی می‌ماند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی