[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۵
  • دوره جدید

بهتاش فضلی: خبرنگاران قلب تپنده جامعه هستند، روزنامه شیراز نوین

رئیس سابق هیئت ورزش‌های همگانی شهر شیراز، درپیامی ‌روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت. در متن ارسالی بهتاش فضلی آمده است: در اهمیت قلم، همین بس که خداوند متعال به آن سوگند یاد کرده است. حال چه شایسته است که این قلم برای افزایش آگاهی جامعه استفاده شود و رسالت خطیر و ارزشمند آگاهی‌بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق  تنها با تلاش و امانت‌داری خبرنگاران و اصحاب رسانه تحقق می‌یابد. 
رسانه زبان گویای مردم است و خبرنگار مجری این رسالت مهم، بی‌‏تردید خبرنگاران، سنگربانان همیشه بیدار و قلب تپنده یک جامعه هستند که با نشر اخبار و اطلاعات درست و موثق، زمینه رشد افکار عمومی ‌را فراهم می‏‌کنند، آنانی که آگاهی‌بخشی به جامعه با نمودار و شاخص‌های حقیقت را هدف اصلی خویش قرار داده و با قلمی ‌متعهدانه، تلخی‌ها و شیرینی‌ها را آن‌گونه که واقع می‌شوند در آئینه تصویر نمایان می‌کنند. 
با این حال، امیدوارم مسئولان ذی‌ربط، مدیران ادارات و سازمان‌ها قدردان زحمات این عزیزان باشند و از توانمندی آنان که در تمامی ‌شرایط جهت انعکاس اخبار از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند غافل نشده و با حمایت‌های معنوی و ‌مالی بستری فراهم نموده تا با فراغ بال و آرامش خاطر مردم را از وقایع و اتفاقات روزانه آگاه نمایند. لازم به ذکر است به حرمت این عزیزان، خیابانی در کلان‌شهر شیراز به‌نام خبرنگار نام‌گذاری شده است.
روز خبرنگار را به همه فعالان این عرصه و صاحبان قلم و روشنگران عرصه اطلاع‏‌رسانی، به ویژه فعالان این حوزه در استان فارس و کلان‌شهر شیراز تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق بیش از پیش این عزیزان را در تحقق رسالت خطیر خبرنگاری مسئلت دارم. 
بهتاش فضلی، مسئول امور ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه یک شیراز

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی