[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

با تداوم همکاری کلیه مشترکان، تأمین برق پایدار میسر خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، ضمن تشکر و قدردانی از کلیه مشترکان در رعایت مدیریت مصرف برق، خواستار تداوم این همراهی و مشارکت در تأمین برق مطمئن و پایدار در این برهه زمانی مهم و حساس شد.
احمدرضا خسروی، افزایش بی سابقه دما و ورود گرمای زودرس، همچنین کاهش بارندگی‌ها و از مدار خارج شدن نیروگاه‌های برق آبی، را از دلایل بروز برخی از مشکلات در صنعت برق کشور و استان عنوان کرد و افزود: اعمال خاموشی‌های مدیریت اضطراری بار در سطح استان باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان شد که خوشبختانه با همکاری کلیه مشترکان فهیم به خصوص مشترکان کشاورزی و صنعتی و همچنین با تلاش شبانه‌روزی و فداکارانه همکاران خدوم صنعت برق استان در عرصه‌های مختلف، سعی می‌گردد که این خاموشی‌های اضطراری بار در حال حاضر به حداقل ممکن برسد.
وی افزود: تأمین برق مستمر و پایدار برای تمامی مشترکان مسئولیت خطیری است که بر عهده خدمت‌گزاران صنعت برق استان گذاشته شده است که جهت تحقق و استمرار این موضوع، نیازمند همدلی و همراهی کلیه مشترکان و رعایت توصیه‌های مدیریت مصرف در بخش خانگی، تجاری، صنعتی، کشاورزی و... هستیم.
خسروی با بیان اینکه افزایش مصرف با افزایش دما رابطه مستقیمی دارد، افزود: با توجه به اینکه در اکثر نقاط استان با هوای گرم روبه‌رو هستیم که نیاز به اجرای برنامه‌های پاسخ‌گویی و مدیریت اضطراری بار می‌باشد، بی تردید هرچه به روزهای پایانی این ماه نیز نزدیک‌تر می‌شویم، با کاهش دمای هوا، پیش بینی می‌شود که با ایجاد تعادل بین تولید و مصرف برق، خاموشی‌های مدیریت اضطراری بار نیز برطرف گردد و برقراری برق مطمئن و پایدار جهت مشترکان و تأمین رفاه و آسایش آنان با کمترین مشکل روبه‌رو خواهد بود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، در خاتمه سخنان خود ضمن پوزش از بروز خاموشی‌های ناخواسته و مدیریت اضطراری بار و تشکر از همراهی‌های گذشته، تصریح کرد: با اعمال شیوه‌ها و راهکارهای ساده اما تأثیرگذار، همانند تنظیم دمای کولرهای گازی روی 25 و بالاتر، استفاده از دور کند کولرهای آبی، عدم استفاده از وسایل پرمصرف برقی غیرضرور همچون اتو، جاروبرقی، لباسشویی و... در ساعات اوج بار بین 12 تا 18 هر روز و استفاده از نور طبیعی روز، می‌توان ضمن رعایت مصرف بهینه انرژی برق، از بروز خاموشی‌های مدیریت اضطراری بار نیز جلوگیری به عمل آورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی