[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

کلانتری : شاکله تیم قهرمان حفظ خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز گفت:‌ باشگاه‌ها می‌خواهند برای لیگ برتر دوره بیست‌ویکم برنامه‌ریزی کنند، بنابراین فدراسیون فوتبال هرچه زودتر زمان شروع لیگ برتر را دقیق اعلام کند تا تکلیف خود را بدانیم که دیگر تغییر نخواهد کرد.
علی اصغر کلانتری افزود: تاکنون چندین تاریخ برای شروع لیگ برتر اعلام شده و رئیس فدراسیون هم  سه‌شنبه ۱۹ مرداد ماه اعلام کرد از هفتم تا دهم مهرماه آغاز می‌شود، نمی‌دانیم آیا این تاریخ قطعی است که تیم‌ها برنامه‌ریزی کنند؟
وی بیان کرد: هر تیمی‌که بخواهد در یک دوره لیگ آن هم به صورت حرفه‌ای شرکت کند باید حداقل هفت هفته دوره بدن‌سازی را پشت سر بگذارد که با توجه به تاریخ جدید لیگ، تیم‌ها ناگزیر هستند دوره بدن‌سازی را زودتر تمام کنند که به ضرر است ضمن اینکه بازی‌های تدارکاتی هم باید برای تیم‌ها در نظر گرفت.
سرمربی تیم فجر در مورد بازیکنان فصل گذشته تیمش در دسته یک گفت: شاکله این تیم که قهرمان شد حفظ خواهد شد و در چندین پست هم بازیکنان خوب لیگ برتری خواهیم گرفت.
وی اضافه کرد: اسامی ‌بازیکنان مورد نیاز فصل گذشته را برای تمدید قرارداد و تعیین تکلیف به باشگاه داده‌ام تا با آن‌ها مذاکره کنند و به توافق برسند تا تمرین را زود شروع کنیم.
کلانتری همچنین در مورد گرفتن بازیکنان سرباز که در لیگ برتر بازی می‌کردند، گفت: فهرست چندین بازیکن خوب لیگ برتری که مشمول شده‌اند را دریافت کرده‌ام، باید باشگاه پیگیر آن‌ها  باشد تا زود تکلیف مشخص شود، در غیر این صورت نیاز است بازیکنان خوب به صورت آزاد بگیریم. تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰ با شکست تیم گل ریحان البرز و با کسب عنوان قهرمانی جواز حضور در لیگ برتر را پس از هشت سال کسب کرد.
فجری‌ها با توجه به زمان شروع لیگ برتر باید هر چه زودتر تکلیف خود را مشخص کنند تا در لیگ دوره ۲۱ که بازی‌ها سخت و فشرده برگزار می‌شود به مشکل بر نخورند و در سال اول نیز سهمیه خود را در میانه جدول حفظ کنند.
رقابت‌های دوره بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال کشور با نام جام خلیج فارس با شرکت ۱۶  تیم قرار است از هفتم تا دهم مهرماه آغاز شود، اگر بازهم تاریخ تغییر نکند.
تیم‌های سایپا تهران و ماشین‌سازی تبریز از لیگ برتر دوره بیستم سقوط کردند و تیم‌های فجر شهیدسپاسی شیراز و هوادار تهران جایگزین آن‌ها شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی